Sevim ve Semerci Aileleri’nin mutlu gününde CHP Rüzgarı esti

16
Oğuz ve Ayfer Sevim çiftinin oğulları Taylan Sevim ile Erdoğan ve Nilgün Semerci çiftinin Kızları Özlem Semerci muhteşem bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.
Haber: Özkan Başaran
Oğuz ve Ayfer Sevim çiftinin oğulları Taylan Sevim ile Erdoğan ve Nilgün Semerci çiftinin Kızları Özlem Semerci muhteşem bir düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler.
Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğünde nikahı Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan Kıydı.
Konuklar Düğün salonu kapısında karşılandı. Gelin ve Damat’a salonun girişinde takıların takıldığı düğün öncesi uzun kuyruklar oluştu.
Kırklareli Eşrafının sayılı isimleri ile Siyasiler de yoğun katılım sağladığı düğüne; CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin, CHP Kırklareli Belediye Başkan Aday Adayı Vecdi Gündoğdu, CHP Lüleburgaz Belediye Başkan Aday Adayı Turabi Kayan, Kavaklı Belediye Başkanı İnci Tunç, CHP Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca, AK Parti Kırklareli Belediye Başkan Aday Adayı Selahattin Minsolmaz, Kırklareli Ticaret Borsa Başkanı Turan Altıntel başta olmak üzere Çeşitli Oda ve Dernek Başkan ve yöneticileri ile Sevim ve Semerci Ailelerinin gönül dostları yoğun bir katılım sağladılar.
Konukların kapıda karşılanıp takıların da takılmasından sonra, Gelin ve Damat Nikah Töreni için salondaki yerlerine geçtiler.
Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan’ın Nikâhı kıymasıyla devam eden düğün töreni, Taylan ve Özlem çiftinin dansıyla devam etti. Oyun Havalarıyla coşan Davetliler, unutulmaz bir gece yaşadılar.
Damat Taylan Sevim’in Babası Oğuz Sevim’in uzun yıllar CHP Siyasetinde yer alması, CHP’lilerin yoğunluğunda bir kalabalık oluşmasına katkı yaptı.
Öte yandan Kırklareli’nin Sevilen İş adamı Erdoğan Semerci’nin çevresinden saygın konukların katılımı da dikkatlerden kaçmadı.
Yerel Seçimlerin yaklaştığı günlere rastlayan Düğünde, Enteresan karelerin de oluşması uzun süre unutulmayacak.
Kırklareli Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Aday Adayı Cavit Çağlayan ve AK Parti Kırklareli Belediye Başkan Aday Adayı Selahattin Minsolmaz’ın Aynı masayı paylaşmaları katılımcılar arasında “Halef-Selef yarışa aynı masadan başladılar” şeklinde yorum buldu.
Başkan Çağlayan ile Minsolmaz’ın eşleriyle bulunduğu masada CHP Kırklareli İl Başkanı Recep Zengin’in de eşiyle beraber oturması yorumların daha da derinleşmesini ve ayaküstü sohbetlerin konusu oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here