Sevgi Kupası’nda dereceye girenler ödüllerini aldı

7
Kırklareli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Tenis İl Temsilciliği 14 Şubat Sevgililer Günü anısına 12-18 yaş ve 12 yaş altı kategorilerinde “Sevgi Kupası” adı altında bir tenis turnuvası düzenledi.

HABER MERKEZİ
 14 Şubat 2011 Pazartesi günü 12 yaş altı kategorisinde yapılan final maçı sonrası sona eren turnuvada dereceye giren sporculara ödül töreni yapıldı.
Törene Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Kırklareli Gençlik ve Spor İl Müdürü Yılmaz Emen, Şube Müdürü Ümmühan Bulut, Tenis Antrenörü Nihat Özgen ve sporcu velileri katıldı. Dereceye giren sporculara madalyaları ile birlikte birer tenis raketi hediye edildi.
Sevgi Kupası 12 yaş altı kategorisinde 1.Kaan Enel, 2. Yusuf Çetintaş 3. Esin Taşkın oldu. Birinciye madalyasını ve ödülünü Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan takdim etti. İkinciye madalyasını ve ödülünü Kırklareli Gençlik ve Spor İl Müdürü İlyas Emen takdim etti. Üçüncüye ise madalyasını ve ödülünü Şube Müdürü Ümmühan Bulut Takdim etti.
Sevgi Kupası 12-18 yaş kategorisinde 1. Bahadır İsmil, 2. Ege Yılmaz, 3. Okan Arda oldu. Birinci ve Üçüncü olanların adına madalya ve ödüllerini arkadaşları teslim aldı. 12-18 yaş kategorisinde dereceye girenlere madalya ve ödüllerini Tenis Antrenörü Nihat Özgen takdim etti. Törenin sonunda turnuvaya katılan tüm katılımcılara başarı belgeleri dağıtıldı. (cs) 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.