Servet Önder’den veda ve teşekkür

11
Kırklareli PTT Başmüdürü Servet Önder, Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi’ne “Teşekkür Belgesi” verdi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli PTT Başmüdürü Servet Önder 5 yıllık rotasyon süresinin dolması nedeni ile Kastamonu PTT Başmüdürlüğü görevine atandı. Yeni görevine atanan Servet Önder 15 Temmuz 2011 Cuma günü saat 10.00’da makamında düzenlediği toplantı ile çalışma arkadaşlarına veda etti. Aynı gün saat 16.00’da Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi Tesisleri’ne bir veda ziyareti gerçekleştiren Servet Önder, Yazı İşleri Müdürü Merve Cankurt ile görüşerek gazete adına kendisine bir “Teşekkür Belgesi” takdim etti.
*“Yeşilyurt Gazetesi Kırklareli için büyük bir kazanç”
Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Kırklareli PTT Başmüdürü Servet Önder,15 Temmuz 2011 tarihi itibari ile ilişiğini kestiğini, 1 Ağustos 2011 tarihi itibari ile Kastamonu PTT Başmüdürü olarak görevine başlayacağını belirterek şu ifadeleri kullandı;
“8 Kasım 2005 tarihinden bu yana Kırklareli PTT Başmüdürü olarak ilimizde görev yapıyorum. Bu görev yaptığım süre içerisinde gerek kurum hizmetlerinin tanıtılmasında, gerek PTT olarak yapmış olduğumuz tüm davetlere hiç çekinmeden gelen, bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan, başta Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi İmtiyaz Sahibi Elmas Cankurt olmak üzere iki değerli kızı olan Hacer Gökkaya ve Merve Cankurt’a şükranlarımı sunuyorum. Kurumumun bu hizmetlerinden dolayı kendilerine olan minnettarlığımızı belirtmek amacıyla Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi’ne bir teşekkür belgesi düzenledik. Ben Yeşilyurt Gazetesi’nin Kırklareli için çok büyük bir kazanç olduğunu biliyorum. Bundan sonrada bu başarılı çalışmalarının devam edeceğine inanıyorum. YGRT ile internet’ten yayına başlandığını öğrendim. Bu hizmetin Kırklareli ilimize hayırlara vesile olacağını ümit ediyorum. Beraat Kandilinizi tebrik ediyorum. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.”
Yazı İşleri Müdürü Merve Cankurt’ta yapılan ziyaretten ötürü memnuniyet duyduğunu belirterek, Servet Önder’rin yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek; “Yeşilyurt ailesi olarak yeni görevinizde sizlere başarılar diliyoruz. Biliyoruz ki orada da iyi çalışmalar yaparak kendinizi sevdireceksiniz. İnşallah istediğiniz gibi hayırlı bir şekilde görevinizi icra edersiniz.” dedi. Hoş bir sohbet içinde geçen ziyaret Müdür Önder’in gazetemiz tesislerinden ayrılması ile son buldu. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here