Serhatspordan Muhteşem Turnuva Finali

17
Kofçaz Serhat Spor Kulübü tarafından düzenlenen Kofçaz ve köylerinden toplam 12 takımın katıldığı ve müthiş bir çekişmeye sahne olan 2013 Halı Saha Turnuvası Final gecesi muhteşem…
HABER MERKEZİ
Kofçaz Serhat Spor Kulübü tarafından düzenlenen Kofçaz ve köylerinden toplam 12 takımın katıldığı ve müthiş bir çekişmeye sahne olan 2013 Halı Saha Turnuvası Final gecesi muhteşem görüntülerle son buldu. Toplam 12 Takımın katılım ile 2 grup halinde birer maç üzerinden düzenlenen turnuvada son dörde kalan Kofçaz Gençlik, Terzidere, Beyci ve Devletliağaç takımları arasında oynanan 2’li çapraz eşleşmeli yarı final ve final mücadelelerinde; Şampiyon Kofçaz Gençlik, 2. Devletliağaç, 3. Beyci ve 4. Terzidere takımları oldu.  
Turnuva Final gecesine; Kofçaz Kaymakamı Haluk Koç, Kırklareli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ziya Eser, Kofçaz Belediye Başkanı Nuri Çalışkan, Kofçaz İlçe Emniyet Amiri Habib Esendemir, Kırklareli İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci, Kofçazlılar Yardımlaşma Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Fikret Akın, Kofçaz Serhat Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk ve yönetim kurulu,  Turnuva Ana Sponsoru Doğu Süt Ürünleri sahibi Emrullah Doğu  yöneticiler ve çok sayıda davetli katıldı. 
Final gecesinde bir konuşma gerçekleştiren Kofçaz Kaymakamı Haluk Koç; “Başta turnuvayı düzenleyen ve halkımızı bu vesileyle bir araya getiren değerli Kofçaz Serhat Spor Kulübü yöneticilerimize ve desteğini esirgemeyen Doğu Süt Ürünleri’ne teşekkür ederim. Siz değerli Kofçazlıların da bu turnuvada kardeşliği ve dostluğu ön plana çıkarak yapmış olduğunuz mücadele ve arkadaşlığı kutluyorum. Katılan tüm takımlarımıza ve izleyicilere tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Turnuvanın sonunda Turnuvayı kazanan Kofçaz Gençlik takımına 1.lik kupasını ve madalyalarını Kofçaz Kaymakamı Haluk Koç, 2. Devletliağaç Takımına Kupasını ve madalyalarını İl Özel İdare Genel Sekreteri Ziya Eser, 3. Beyci takımına kupa ve madalyalarını Belediye Başkanı Nuri Çalışkan takdim etti. Turnuvanın En centilmen takımı ödülünü Malkoçlar, En iyi oyuncusu ödülünü Malkoçlar takımının oyuncusu Eren Elitaş ve Turnuvanın genç yeteneği ödülünü de Malkoçlar takımında Oğuzcan Urdal kazandı. Final gecesi tüm takımların çektirdiği hatıra fotoğrafı ile sona erdi. (Fatih Eser)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here