Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Erdal Gönül’e ait işyeri hizmete girdi

29
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Erdal Gönül’e ait işyeri hizmete girdi

Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Erdal Gönül’e ait Karakaş Mahallesi Karakaşbey Sokak No/50 adresindeki iş yeri dün yapılan açılış töreni ile hizmete girdi.

Dün saat 12.00’da yapılan açılış törenine işyeri sahibi Erdal Gönül’ün arkadaşları, yakınları ve meslektaşları katıldılar. Işyerinin içerisinde yer alan çiçekler ve dükkan dışındaki çelenkler ise açılış törenine ayrı bir renk kattı.

Iş yeri sahibi Erdal Gönül’ün Kırklareli Tredaş Işletme Müdürlüğü’nde Tahsilat Şefi olarak çalışan eşi Ayşe Gönül’ün iş yeri arkadaşları da açılış törenine katıldılar. Ayrıca Kırklareli Tredaş Il Işletme Müdürü Mesut Çamdere ve Idari Mali Şube Müdürü Mehmet Çobanoğlu’da açılış törenine katılarak işyeri sahibi Erdal Gönül’e hayırlı olması dileklerini sundular. Açılış törenine katılan Tredaş Il Işletme Müdürü Mesut Çamdere işyerinin oldukça modern bir şekilde dizayn edildiğini söyleyerek işyeri sahibi Erdal Gönül’e yeni iş hayatında bol kazançlar diledi. Dükkanın açılışına gelen vatandaşlara yiyecek ve içecek ikramı da yapıldı.

 Işyeri sahibi Erdal Gönül ve eşi Ayşe Gönül açılış törenine katılanlar ile yakından ilgilendiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here