Selim Tiran’a ziyaretler

7
* Kırklareli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Selim Tiran, Cemiyetin Denetleme Kurulu Başkanı Bilal Özdamar ile birlikte Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Çağlayan’ı ağırladı. Bir diğer misafiri ise Şenol Goncagül oldu.
HABER MERKEZİ
Yeşilyurt Gazetesi Köşe Yazarları arasına da dahil olan; Kırklareli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Selim Tiran ve Denetleme Kurulu Başkanı Bilal Özdamar, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Av. Cavit Çağlayan’ı ağırladılar.
* “Medya’nın önemi büyük”
Yerel Medya’nın, yaşanılan yerler için önemli bir işlevinin olduğunu belirten Çağlayan; “Sosyal medya da günümüzde büyük önem taşımaya baladı. Ancak, yerel medyanın yerini henüz alabilecek kapasitede değil. Sosyal medya, her türlü art niyete ve aldatmaya ve saptırmaya uygun bir mecra. Sorumluluğu yok. Yaptırımı yok. Bu yüzden de güvenilirliği tartışmalı. Yerel basın, muhatapları belli. Sorumluluğu var. Üstelik te, kağıt üzerinde kalıyor ve henüz teknolojinin de ulaşamadığı yerlere ulaşabiliyor. Bu yüzden de, büyük önemi var. İl genel meclisinin çalışmalarını ve duyurularımızı yerel basın üzerinden yapıyoruz. Büyük destek alıyoruz” dedi.
* Şenol Goncagül’den ziyaret
Gazeteciler Cemiyeti’nin bir diğer konuğu da, Zortul Medya Grubu Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül idi. Goncagül’de, Selim Tiran ve cemiyete iade-i ziyarette bulundu.
* “Bize destek ver”
Haziran Ayı’nda yapılacak olan Kırklareli Gazeteciler Cemiyeti Genel Kurulu’nda, yeniden Başkanlık için Aday olmayı planladığını belirten Tiran; Şenol Goncagül’den, Cemiyet’te yönetim kademesinde görev almasını istedi. Tiran; “Bu Cemiyet’te Şenol Goncagül’ün emeğini bilmeyen yoktur. Bulunduğu görev itibariyle de, Trakya’nın En Etkili Medya Grubu’nun başında. Bize büyük anlamda güç katacaktır. Ekibimde yer almasından mutluluk duyarım” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here