Selim Tiran Güven tazeledi

17
* Tekrardan 4 yıllığına Kırklareli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı seçilen Selim Tiran, genç ve aktif bir kadro oluşturduklarını, Cemiyet olarak Gazeteciler adına en iyi şekilde çalışmalarda bulunacaklarını ifade etti. 
HABER MERKEZİ 
Kırklareli Gazeteciler Cemiyeti 11. Olağan Genel Kurulu’nda Selim Tiran tekrardan Başkan seçildi. Gazetemizin de bağlı bulunduğu Zortul Medya Grup A.Ş.  Genel Yayın Yönetmeni Şenol Goncagül’de 2. Başkan ve Federasyon Delegesi Asil Üyeliği’ne seçildi.
27 Haziran 2015 Cumartesi Günü  Cemiyet Bürosu’nda saat 17.00de gerçekleştirilen Genel Kurul’a Edirne Basın, Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Fikret Dişlioğlu, Edirne Basın, Yayın ve Enformasyon Şube Müdürü Uğur Ülgen, ve Üye Gazeteciler katıldı.
11. Olağan Genel Kurul, Divan Başkanlığı’na Metin Karakuş, üyeliklere Cengiz Şen ve Hikmet Metin’in seçilmesiyle başladı. Saygı Duruşu’nda bulunulmasından sonra, Faaliyet, Denetim Kurulu, Gelir Gider ve Tahmini Bütçe okundu. Selim Tiran’ın tek liste ile girdiği seçime 24 üye katıldı. Tiran ve Listesi 23 oy alarak, yeniden başkanlığa seçildi.
Tiran Başkanlığı’ndaki Kırklareli Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu’na; Şenol Goncagül, Cengiz Uçar, Özgün Tiran, Bilal Özdamar ve Metin Karakuş seçildi. Denetim Kurulu’nda ise İsmail Kolcular, Ziver Zikri Demirel, Haşim Ukal yer aldı.
Seçimin ardından tekrardan 4 yıllığına Başkanlığa seçilen Selim Tiran, yaptığı konuşmasında, göreve yeniden seçilmesinden dolayı mutluluk duyduğunu söyledi. Genç ve aktif bir kadro oluşturduklarını belirten Tiran, Cemiyet olarak Gazeteciler adına en iyi şekilde çalışmalarda bulunacaklarını ifade etti.
Kırklareli Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı’na tekrardan seçilen Selim Tiran’ın Listesi şu isimlerden oluştu:
* Yönetim Kurulu Asil Üyeler 
Selim Tiran (Başkan), Şenol Goncagül (2. Başkan), Cengiz Uçar (Başkan Yardımcısı), Özgün Tiran (Üye), Bilal Özdamar (Üye), Metin Karakuş (Üye)
* Yönetim Kurulu Yedek Üyeler
Cengiz Şen, Hikmet Metin, Mürvetin Geyik, Ufuk Çelik, Selim Tiran, Mustafa Alp, Tamer Kılıç 
* Denetleme Kurulu Asil Üyeler 
İsmail Kolcular, Ziver Zikri Demirel, Haşim Ukal 
* Denetleme Kurulu Yedek Üyeler 
Nevzat San, Nihat Uluçay, Hatice Opak Bilgin 
* Federasyon Delegeleri Asil Üyeler 
Selim Tiran, Cengiz Uçar, Şenol Goncagül, Bilal Özdamar 
* Federasyon Delegeleri Yedek Üyeler 
Emrah Yıldırım, Özgün Tiran, Metin Karakuş, Hikmet Metin 
* İftar Yemeği düzenlendi 
Kırklareli Gazeteciler Cemiyeti 11. Olağan Genel Kurulu’nun ardından Zortul Medya Grup A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Zortul tarafından iftar yemeği verildi. Ciğercim’de verilen iftar yemeğine; Edirne Basın, Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Fikret Dişlioğlu, Edirne Basın, Yayın ve Enformasyon Şube Müdürü Uğur Ülgen, Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gider, Zortul Medya Grup A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Zortul, Kırklareli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Selim Tiran, Gazetemiz İdari ve Mali İşler Müdürü Hasan Öztürk, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Savaş Eskici ve Gazeteci Üyeler katıldı. (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here