Sektörünün öncü ismi Çağdaş İnşaat Kırklareli’ye 3 yeni proje daha kazandıracak

20
* 5 yıldır Kırklareli halkına beklentilerini karşılayacak kaliteli konutlar yapmak amacıyla hizmet sunan Çağdaş İnşaat, Kırklareli’ne kazandırdığı 3 projenin Kırklareli halkı tarafından büyük beğeni toplamanın verdiği güven sayesinde 3 yeni proje ile Kırklarelililerin karşısına çıkıyor.

HABER MERKEZİ
Çağdaş İnşaat, 18 yıldır tecrübeyi ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, her nerede olursa olsun insanlara yaşamaktan zevk alıp, mutlu olacakları güvenli yaşam alanları inşa etmeye devam ediyor. Müşterilerine gerçek fiyatla konut sahibi olmayı kolaylaştıran Çağdaş İnşaat, projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışı ile müşterilerine hizmet sunuyor.
Çağdaş İnşaat, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ulusal sorumluluk olarak benimseyip, çalışanın gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak zirveyi temel kabul edip büyümeyi amaçlıyor. Nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretmeye kendini adayan Çağdaş İnşaat, bu sorumluluğun bilinci içinde, aldığı tüm projeleri sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, mükemmeliyetçiliği vazgeçilmez bir ilke olarak kabul ediyor.
Hamdi Akbaş ve kardeşleri tarafından 1993 yılında kurulan Çağdaş İnşaat; İstanbul, Bahçelievler, Bağcılar mevkiinde İnşaat Sektörü’ndeki girişimciliğini ön plana çıkararak sektördeki yerini aldı. Halen İstanbul Bağcılar, Samsun merkez ve Kırklareli merkez de yoluna devam ve çok sayıda inşaat projeleri olan Çağdaş İnşaat, Kırklareli Halkına ve “Çağdaş İnşaat” konut almış değerli müşterilerine hizmet etmekten dolayı mutluluk duyarak hizmet kalitesini yükseltmeye hız kesmeden devam ediyor.
İşte Çağdaş İnşaatın kalite anlayışı ve hizmet rotası;
* Kalite Politikamız
Çağdaş İnşaat gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmekte olduğu her projeye ödün verilmez kalite yaklaşımıyla imza atarken her aşamada ve tüm ayrıntılarda dünya standartlarını hedefliyor.
* Teknolojimiz
Çağdaş İnşaat, teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak hem proje sırasında hem de sonrasında inşaatlarına kalite, konfor ve güvenlik katmaktadır.
* Yenilik Anlayışımız
Çağdaş İnşaat, her yeni projede yeniliklere açık, değişimden ve zamanın getirilerinden yararlanan çözümler üretmekte, zamanla değişmeyen tek şey olan kaliteye ve güvene önem vermektedir.
* Çağdaş İnşaat’ın Kırklareli’deki hizmet serüveni
Çağdaş İnşaat 2006 yılında Çağdaş İnşaat’ın kurucusu Hamdi Akbaş’ın bir tanıdığı vasıtası ile Demirtaş Mahallesi sakinlerinden Ali Coşkun’un arsasında zemin +5 katlı 10 daireli bir bina inşa etmiştir. Çağdaş İnşaat’ın bu eseri Kırklareli halkı tarafından beğenilip takdir görmüş ve firma yeni eserler yapmak için talepler almıştır. Bu vesile ile Çağdaş İnşaat kurucu Hamdi Akbaş oğlu Dursun Akbaş’ ı Kırklareli’deki projelerin başına getirmiştir.
Çağdaş İnşaat Kırklareli halkına beklentilerini karşılayacak kaliteli inşaatlar konutlar yapmak amacıyla 2. projesini Eriklice yolunda Bayındırlık karşısında 14 ay gibi kısa bir sürede 2 bloktan oluşan Bahçeli, Çocuk Parkı, Kapalı Oto Parkı ve Dükkanı ile 25 dairelik bina olarak tamamlayıp teslim etmiştir.
Çağdaş İnşaat’ın 3. projesi Kırklareli (Merkez Orta Okulu) Atatürk İlköğretim Okulu yanında tek blok her katta 3 daire olmak üzere 12 daireden oluşmaktadır. Dairelerin özellikleri ile ilgili bilgi almak isteyen müşteriler Demirtaş Mahallesi Haşim Peksöz Caddesi Terziler Sitesi D Blok No: 4 Kırklareli / Merkez adresindeki Çağdaş İnşaat ofisine başvurabilirler.
Çağdaş İnşaat’ın 4. projesi Kırklareli-Edirne yoluna cephe, DSİ işletmesine gelmeden yolun sağ kenarında 700 m2 bahçeli 170 m2 ultra mega lüks konaklar inşaatıdır. Bu bölgede çalışmalar başlamıştır.
Çağdaş İnşaat’ın 5. projesi Cafe 288 karşısında her katta bağımsız 1 daire olmak üzere 180 m2 lik 4+1 ultra süper lüks 4 daire +1 dubleksten oluşacaktır. Bu proje inşaatına çok yakında başlanacaktır.
Çağdaş İnşaat’ın 6. projesi Endüstri Meslek Lisesi arkası Fen Lisesi karşısında her katta 2 bağımsız daire olmak üzere 125 m2 büyüklüğünde 5 kat 10 süper lüks daireden oluşacaktır.
Dairelerde kaliteli malzeme ve en iyi markaların birleşimiyle, uzaktan kumanda alarmlı mobilya kaplamalı çelik kapı, daire girişinde spot ışıklı asma tavan, portmanto, Vario Door lake boyalı iç kapılar, Membran parlak kapaklı mutfak dolabı, granit tezgah, çiftli eviye, ankastre takım, salonda spot ışıklı havuz tavan, banyoda 1. sınıf lake banyo dolabı ve Jakuzi, banyo ve WC tavana kadar Kütahya Seramik marka fayans, ıslak zeminler Antre, Mutfak, Banyo, WC ve Balkonlar Kütahya Seramik marka yer karosu kaplanmaktadır. Tüm odalarda kartonpiyer ve duvarlar komple saten boya, tüm dairelerin her odasında camlar çift açılımlı pencere olup daire arasında ve kat arasında ses ve ısı yalıtımı, dış cepheler Ytong tuğla ve ısı yalıtımı mantolama sistemi, granit merdivenler ve kaliteli asansörler, mobilya aksamının tamamı markalı ve TSE Belgeli olup garantilidir. Çağdaş İnşaat, Deprem Yönetmeliği’ne uygun, beklentilerinizi karşılayacak kalitede güvenli mekanlar üretmektedir. Çağdaş İnşaat sektöründe iddialı bir isimdir.
* Çağdaş İnşaat’ın Kırklareli’deki hedefleri
Kırklareli’ de marka olmak, yaptığımız eserlerle isim yapmak ve insanların beklentilerine cevap vermek. Bu nedenle kaliteden ödün vermeden teknolojik yenilikler eşliğinde modern eserler sunmak.
Kırklareli’ de büyüme hedefimiz doğrultusunda arsa ve arazi satın alıp konut, dükkan, işyeri inşa ederek değerli yatırımlara dönüştürmek.
Daire satış konularında çalışma prensibimiz, insanların beğenisini kazanan projelerimizin satışında sözleşmeye; ürünümüzün teknik özelliklerini TSE garantili ve marka belirterek tek tek kayıt altına alıyoruz.
Kırklarelili hemşerilerimize; Çağdaş İnşaat olarak, Sağlık, Huzur ve başarılı günler temenni ediyoruz. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.