Şekerbank’tan “Hemşerim Kredisi”

11
Şekerbank, şubelerinin kuruluş günlerine özel olarak düzenlediği “Hemşerim Kredisi” ile esnaf ve küçük işletme segmentinde yer alan müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun faiz, vade ve taksit erteleme imkanıyla karşılayacak.


HABER MERKEZİ
 “Hemşerim Kredisi”, 21 Mayıs 2007’de açılan Kırklareli Şubesi’nde, 21 Mayıs-04 Haziran tarihleri arasında 2 hafta süreyle devam edecek.
* 57 TL masraf, 4 ay taksit erteleme…
57 TL masrafın alınacağı kampanya kapsamında, 24 aya kadar vade ve % 1.25 oranında sabit aylık faiz oranı uygulanacak. İsteyenler taksitlerini 4 ay erteleyebilecekler. Kampanyada, 30 bin TL’ye kadar kredi talepleri karşılanacak.
Türkiye genelindeki 260 şubesinin, 50’si 40 yaş üzerinde, 85’i 35 yaş üzerinde olan Şekerbank, ‘Anadolu Bankacılığı’ndaki uzmanlığı doğrultusunda bulunduğu bölgeye özel yerel çözümler sunmaya devam edecek.
* Şekerbank Hakkında
1953 yılında kurulan Şekerbank; Kurumsal ve Ticari Bankacılık, İşletme ve Tarım Bankacılığı, Bireysel Bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. 1997 yılında hisseleri halka arz edilerek İMKB’de işlem görmeye başlayan Şekerbank’ın hisse yapısı; Şekerbank T.A.Ş. Personeli Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı % 33.98, BTA Securities JSC % 33.98, Pancar Kooperatifleri % 0.08 ve Halka Arz % 31.96 şeklindedir. Şekerbank’ın Türkiye çapında 260 şubesi, 11 bölge müdürlüğü (3 İstanbul, 8 Anadolu) ve 1 yurtdışı temsilciliği bulunmaktadır.
Şekerbank, 272 ATM üzerinden müşterilerine hizmet sunmaktadır. Şekerbank internet bankacılığı hizmetleri Türkiye’nin en kolay kullanımlı ve güvenli ilk 3 internet sitesinden biri kabul edilen www.sekerbank.com.tr üzerinden, telefon bankacılığı hizmetleri ise 444 78 78 üzerinden yürütülmektedir. Şekerbank iştirakleri arasında Şeker Yatırım, Şeker Factoring, Şeker Leasing, Şeker Bilişim, Şekerbank Kıbrıs Ltd. ve Desmer A.Ş. yer almaktadır. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here