Şekerbank’tan “Dostluk Kazansın” Kampanyası

12
* Şekerbank’ın esnaf/küçük işletme segmentine özel geliştirdiği “Dostluk Kazansın” Kampanyası 31 Ağustos 2010 tarihine kadar devam edecek.

HABER MERKEZİ
Şekerbank, “Dostluk Kazansın” Kampanyası ile iki arkadaşını bankaya yeni müşteri yapan referans müşterisine; faiz indirimi, 3 ay POS Kira Bedeli Muafiyeti Ve Vadesiz Mevduatta Hesap İşletim Ücreti’nde muafiyet uygulayacak. “Senelerdir Şekerbank’la çalışan yan dükkanın sahibi komşun, şimdi seni de Şekerbank’lı yapmak istiyor” sloganıyla başlayan kampanya, 31 Ağustos 2010 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan, bankanın mevcut ve potansiyel esnaf, mikro ve küçük işletme segmentindeki müşterileri yararlanabilecek.
Esnaf ve Küçük İşletmelerin her zaman yanında ve üretene destek olan Şekerbank,  “Dostun da bizimle çalışsın, sana avantaj sağlayalım, dostluk kazansın”  kampanyasında, piyasaya göre çok uygun faizle kredi verecek.  Bugüne kadar sektörde bireyler ve ağırlıklı kredi kartları için uygulanan bu kampanya, Şekerbank’ın vizyonu doğrultusunda ilk kez esnaf ve küçük işletme segmentine özel uygulanıyor.
“Esnafa Taksitli Kredi”, “Mikro Finansman Kredisi” ya da “Taksitli Ticari Kredi”  ürünlerinden birini kullananlara, kampanya süresince aylık %1,09 oranında sabit faiz uygulanacak. En fazla 100.000 TL tutarında kredi talepleri değerlendirilecek ve bu kredinin vadesi maksimum 36 ay olacak.
Yeni müşterinin, kampanya süresince; Vadesiz hesap yanında Çek, POS veya içinde bulunacağı segmente uygun bir Taksitli Kredi -Esnafa Taksitli Kredi, Mikro Finansman Kredisi veya Taksitli Ticari Kredi- ürününü Şekerbank’tan kullanması  koşulu aranacak. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here