Şeker-İş’in Başkanı Saltık Ankara’da sempozyuma katılacak

9
Kırklareli’nin Babaeski ilçesine bağlı Alpullu Beldesi’nde faaliyet gösteren Şeker-İş Sendikası Alpullu Şube Başkanı Orhan Saltık 3-4-5 Şubat 2013 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek olan “Sektörde Yıldız Ülke Olabiliriz”…
HABER MERKEZİ
Sempozyumu’na katılacağını belirterek şunları kaydetti:
“3 Şubat 2013 tarihi Sendikamızın 50. Kuruluş Yıldönümü olması dolayısıyla 3-4-5 Şubat 2013 tarihlerinde Ankara Büyük Anadolu Hoteli’nde düzenlenecek olan “Sektörde Yıldız Ülke Olabiliriz” konulu Sempozyum tüm İl ve İlçelerdeki Şeker Fabrikaları ile bağlı ilçelerdeki Sivil Toplum Kuruluşları’nın Temsilcileri, Siyasi Partilerin Temsilcileri’nin katılımı ile gerçekleştirilecek. Kırklareli il ve ilçelerindeki Sivil Toplum Örgütleri’nin Temsilcileri’nin yanı sıra Kırklareli Milletvekillerimizde düzenlenen sempozyuma katılacaklar. 
Bu yıl sendikamızın 50. Kuruluş Yıldönümü olması dolayısıyla da 03 Şubat 2013 Pazar günü saat 18.00’de aynı yerde “50. Kuruluş Yıldönümü” kutlaması yapılacak. 2 gün sürecek olan “Sektörde Yıldız Ülke Olabiliriz” Sempozyumu’nun 04 Şubat 2013 Pazartesi günkü kısmı 09.30-12.00 saatleri arasında Kon TV ile Uşak Egem TV’den canlı olarak yayımlanacak.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here