“Şehidin acısını çeken biliyor”

20
Kırklareli Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hüsamettin Duman Şehit Aileleri başta olmak üzere Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve Türkiye Cumhuriyet Milletine başsağlığı, gazi olanlara acil şifalar diledi.

HABER MERKEZİ

Duman; “Şehidin acısını çeken biliyor, çünkü ateş düştüğü yeri yakıyor. Şehidin acısını Analar biliyor. Babalar, kardeşler biliyor. Vatanını, bayrağını sevenler biliyor.
1984’den bugüne kadar kaç şehidimiz var, biliyorlar mı? Şehidi bilmiyorlar. Çünkü acısını yaşamadıkları için bilmiyorlar.
Önceki gün Hakkari Çukurca’da 6 şehit, Van’da 1 Şehidimiz olmak üzere 7 şehidimizi daha uğurladık. Bizler Kırklareli Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak Akan kanın ve gözyaşının sorumlularından bir an önce hesap sorulmalıdır.
* “Aziz Şehitlerimizi minnetle anıyoruz”
Giden canlarımızın insan hakkı yok mu? Kul hakkı yok mu?  Ama şunu unutmasınlar ki bizi yönetenlerin üzerinde şehitlerimizin kul hakkı var. Bu hesabı biz soramasak bile, Allah kulun hakkını kimse de bırakmaz.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün güç şartlarda binlerce şehit vererek kurduğu Türkiye Cumhuriyetini yaşatmak uğruna can veren Aziz Şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi bir kez daha minnetle anarken, Şehit olan askerlerimize tanrıdan rahmet dileriz. Gazi olanlara acil şifalar dileriz. Başta şehit ailelerimiz olmak üzere Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerine ve tüm milletimize başsağlığı diliyoruz” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here