“Şeffaf ve Tarafsızsınız”

76
Temayül’de Gazetelerimize Büyük İlgi
* 1 Mart 2015 Pazar Günü yapılan AK Parti Kırklareli Milletvekili Aday Adayı Temayül Yoklamasında gazetemize Büyük ilgi vardı. 
HABER MERKEZİ
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Aday Adayları için düzenlediği Temayül Yoklaması 1 Mart 2015 Pazar günü Paşa Cafe’de gerçekleşti. Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi olarak bizde oradaki yerimizi aldık. Her masaya ve girişe bıraktığımız gazetelerimize AK Parti Teşkilatı büyük ilgi gösterdi. 
Geçtiğimiz ay Zortul Medya Gurup A.Ş. tarafından devralınan gazetemizin yeni yayın politikası ve oluşumu, okurların dikkatlerinden kaçmadı. Gazetemizin yeni oluşumunu çok olumlu bulan okurlar şu değerlendirmelerde bulundu; “Yeşilyurt Gazetesi Trakya’nın en eski gazetesidir. Kırklareli’ de ve Trakya’da Yeşilyurt gazetesini herkes bilir. Yeni oluşum ile Gazete daha şeffaf ve kaliteli olmuş.”
AK Parti Temayül Yoklaması’na gelenler fırsat buldukça gazetemizi gözden geçirmeyi ihmal etmediler. Bazıları Çay Bahçesinde çaylarını yudumlarken gazetemizi detaylı okudu. Gazetemizi detaylı okuyanlar, gazetenin şeffaflığını ve tarafsızlığını görmezden gelemedi. Okurlar; “Yeşilyurt Gazetesi sadece Kırklareli’de değil, Trakya’da 1. Sıra’da.” dediler.
* Kardeş Gazetemiz “Babaeski Gündem”de ilgi odağıydı
Zortul Medya Grup A.Ş.. tarafından geçtiğimiz hafta devralınan Babaeski İlçemizde günlük olarak yayın yapmakta olan Kardeş Gazetemiz“Babaeski Gündem” Gazetesi’ne de Yeşilyurt Gazetemiz kadar ilgi vardı. Babaeski Gündem Gazetesi’nin de yeni oluşumu gözlerden kaçmadı. Gazetelerimizin kalitesi ve yayın politikamızı beğenen okurlarımız Zortul Medya Grubu ve çalışanlarını kutlayarak “Hayırlı Olsun” dileklerini ilettiler. 
Bizde Okurlarımıza, güzel dilekleri ve olumlu yorumları için teşekkür ederek; “Trakya’da Yeşilyurt Gazetesi ve Babaeski Gündem”  Gazeteleri olarak Yeni oluşum ile Kırklareli’de ve Trakya’da Şeffaf ve Tarafsız Yayın yapmaya devam edeceğimizi söyledik.” (Selçuk Vurucu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here