Sefarad Grubu Babaeski’yi coşturdu

15
* Kötü hava muhalefeti nedeni ile 6 Haziran 2012 Çarşamba gününe ertelenen Sefarad Grubu Konseri yapıldı.
HABER MERKEZİ
Babaeski Belediye Başkanlığı tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri kapsamında organize edilmesi planlanan ve kötü hava muhalefeti nedeni ile 6 Haziran 2012 Çarşamba gününe ertelenen konsere katılım yoğun oldu.
Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Sefarad Gurubu üyelerine, konser sonrası Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı tarafından plaket verildi. Konser öncesi 2004 yılında Babaeski’ye ilk olarak geldiğini ve Babaeski’ye, Trakya insanına hayran kaldığını ifade eden Sami hareketleri şarkıları ile dinleyicileri doya sıya eğlendirdi. Hacı yaptığı konuşmasında alt yapıdan üst yapıya, kültürel, sportif ve sosyal faaliyetlerden teknolojik hizmetlere kadar her alanda aralıksız projeler üretmeye ve her zamankinden daha fazla çalışmaya devam edeceklerini belirterek şunları söyledi;
“19 Mayıs Coşkusunu sizlerin yoğun katılımınız ile bu gece bir kez daha yaşadık. Adeta Festival havasında bir organizasyon oldu. Bu organizasyonların bu kadar güzel ve unutulmaz olmasında başrol sizlerindir. Ben hepinize katılımlarınızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Babaeski Belediyesi altyapıdan, üstyapıya, kültürel faaliyetlerden sportif faaliyetlere, sosyal faaliyetlerden, teknolojik hizmetlere kadar her alanda sizler için aralıksız projeler üretmeye ve her zamankinden daha fazla çalışmaya devam edecektir” dedi. (ş)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here