Sedef Çeyiz’den Karete Şampiyonları’na ödül

45
* Sedef Çeyiz Mağazası Avrupa Şampiyonu Neslihan Çalışkan ve Üçüncü Gülşah Cengiz’i ödüllendirdi

LÜLEBURGAZ
Lüleburgaz’da bulunan Sedef Çeyiz ve Mefruşat Mağazasının sahipleri Sadettin ve Metin Ermut kardeşler, 05-07 Şubat 2010 tarihleri arasında İzmir’de yapılan Avrupa Karate Şampiyonasında ümitler kategorisinde Avrupa şampiyonu olan Neslihan Çalışkan ile Avrupa üçüncüsü olan Gülşah Cengiz’i ödüllendirdiler.
Sedef Çeyiz ve Mefruşat Mağazasının sahipleri Sadettin ve Metin Ermut kardeşler, Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi ve Lüleburgaz’ı en iyi şekilde temsil ederek büyük başarıya imza atan Lüleburgaz Şamiloğluspor Kulübü’nün karatecileri Neslihan Çalışkan ve Gülşah Cengiz ile gurur duyduklarını söylediler.
Şamiloğluspor Kulübü’nün Avrupa Şampiyonu karatecisi Neslihan Çalışkan, Avrupa Üçüncüsü Gülşah Cengiz ve Şamiloğluspor kulübünün ve milli takım Antrenörü Şemsi Şamiloğlu, Ermut kardeşlere nezaket ziyaretinde bulundular.
Nezaket ziyareti sırasında Şamiloğluspor Kulübünün Antrenörü Şemsi Şamiloğlu, Avrupa Şampiyonası ile ilgili olarak sedef Çeyiz ve Mefruşat Mağazasının sahipleri Sadettin ve Metin Ermut kardeşlere bilgiler verdi.
Bugüne kadar Lüleburgaz’da başarılı olan tüm sporcuları ödüllendiren Sadettin ve Metin Ermut kardeşler, kendilerine nezaket ziyaretinde bulunan Şemsi Şamiloğlu, Neslihan Çalışkan ve Gülşah Cengiz’i başarılarından dolayı kutlayarak, kendileriyle gurur duyduklarını belirterek;
“Son yıllarda Lüleburgaz’lı sporcuların girdikleri yarışmalarda büyük başarılara imza atarak Dünya’da Türkiye’mizin ve Lüleburgaz’ımızın sesini en iyi şekilde duyurmaktadırlar. Bu başarıların kolay gelmediğini çok iyi biliyoruz. Bayan güreşi ve karate dendiğinde hemen akla Lüleburgaz geliyor. Lüleburgaz’lı sporcuların bugüne kadar uluslar arası yarışmalarda 3 tane Dünya Şampiyonluğu, Avrupa Şampiyonluğu, Balkan Şampiyonluğu ile ikincilik ve üçüncülükleri bulunuyor. Hocalarınızın gözetiminde disiplinli ve düzenli çalışmanızın karşılığını şampiyon olarak alıyorsunuz. Sizlerin bu başarısıyla her zaman gurur duyuyor ve duymaya da devam edeceğiz. Bizleri altın madalyaya alıştırdınız. Bu başarılarınızın bundan sonra da devam edeceğine inanıyorum.  Sizleri ve sizleri yetiştiren hocanız Şemsi Şamiloğlu’nu bir kez daha kutlayarak başarılar diliyoruz” dediler.
Ermut kardeşler Avrupa Şampiyonu Neslihan Çalışkan ve Avrupa Üçüncüsü Gülşah Cengiz’i ödüllendirdi. (gk)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here