Seçmen Bilgi Kağıtları dağıtılıyor

13
10 Ağustos 2014 Pazar günü ilk turu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’ne az bir süre kalmasıyla birlikte Seçmen Bilgi Kağıtları’nın dağıtımı devam ediyor.
HABER MERKEZİ
10 Ağustos 2014 Pazar günü ilk turu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’ne az bir süre kalmasıyla birlikte Seçmen Bilgi Kağıtları’nın dağıtımı devam ediyor. Yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nde oy kullanacak olan seçmenler Muhtarlıklarda dağıtımı devam eden Seçmen Bilgi Kağıtları’nı müracaat ederek alabilecekler.
Kırklareli merkez ilçe Pınar Mahallesi Muhtarı Şaban Yurdakul, 24 Temmuz’da İl Seçim Kurulu’ndan teslim aldıkları ve aynı gün dağıtımına başladıkları Seçmen Bilgi Kağıtları’nı, seçmenler tarafından 10 Ağustos 2014 Pazar gününe kadar teslim alınabileceğini söyledi.
Yurdakul; “10 Ağustos’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için seçmen bilgi kağıtları elimize ulaşır ulaşmaz dağıtımına başladık. Seçime kadar olan sürede bu kağıtları seçmelere dağıtılması gerekiyor. Biz Pınar Mahallesi Muhtarlığı olarak seçimler az bir süre kalmasından dolayı çalışan insanları düşünerek Cumartesi ve Pazar günleri de seçmen kağıtlarını dağıtımına devam ediyoruz. 10 Ağustos’ta ilk turu yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nin ülkemiz için hayırlı olmasına dileriz” dedi (Kadir Sinici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here