“Seçim çalışmalarımız devam ediyor”

13
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli İl Başkanı Vecdi Gündoğdu; “Bizim çalışmalarımız her an seçim olacakmış gibi devam ediyor” dedi.
HABER MERKEZİ
1 Temmuz Pazar günü saat 09.30’da Paşa Kafe’de CHP Kırklareli İl Başkanlığı tarafından yapılacak olan “Dayanışma Kahvaltısı”nın, kahvaltı programına katılacak olan CHP Yöneticilerinin TBMM’deki çalışmalarından dolayı ileriki bir tarihe ertelendiğini söyledi.
Seçim çalışmalarının yapılmıyormuş gibi gözükse de aralıksız olarak devam ettiğini ifade eden Gündoğdu, CHP’nin başarısının örgütsel çalışmalardan kaynaklandığını ifade ederek yaptığı konuşmasında şunları söyledi;
“Bizim hafta sonu yapacağımız bir dayanışma kahvaltısı vardı. Fakat TBMM’ndeki yoğun çalışmalardan dolayı katılımcıların da gelemeyecek olması sebebi ile kahvaltıyı ileriki bir tarihe erteledik. Seçim konusunda tüm Belediye Başkanlarımız İl ve İlçe Başkan ve yönetimlerimiz çalışmalarına devam ediyor. Biz çalışmalarımızı her an seçim olacakmış gibi sürdürüyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak tüm Trakya’daki başarılarımızın sebebi örgütsel çalışmalardan kaynaklanıyor. Önümüzdeki yapılacak olan yerel seçimler için mevcut CHP’li 10 belediyenin üzerine daha da fazlasını eklemek için çalışmalar yapıyoruz. Öncelikli hedefimiz 10 belediyeyi 18’e çıkartmak. Tabiî ki bu diğer 8 belediyeyi almak istemiyoruz anlamına gelmiyor. Gönül ister ki Kırklareli’deki 26 belediyeyi CHP bünyesine katmak” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.