Saraçhanespor ilk galibiyetini Tuncaspor’u 3-2 mağlup ederek aldı

16
* Edirne Süper Amatör Kümesi’nin istikrar abidesi takımlarından birisi olan Saraçhanespor, 2009-2010 sezonunun ilk galibiyetini Tuncaspor’u 3-2 mağlup ederek aldı ve puanını 4’e yükseltti.

HAKEMLER: Mustafa Bitti, Ramazan Bilir, Cansu Kanca
SARAÇHANESPOR: Oğuzhan, Ramazan, Yücel, Ahmet, Gökhan, Yusuf, Fırat, Ferruh, Koray, Onur, Serdal
TUNCASPOR: Yunus, Barış, Uğur, Gökalp, İbrahim, Oğuzhan, Buğrahan, Gökhan, Ayberk, Murat, Okan
GOLLER: Penaltıdan dakika 22 Ferruh, dakika 30 Yusuf, dakika 66 Serdal (Saraçhanespor) dakika 80 İbrahim, 84 Önder (Tuncaspor)
KIRMIZI KART: 72 dakika Yücel (Saraçhanespor)
HABER MERKEZİ
Maça hızlı başlayan Tuncaspor, atak üstüne atak gerçekleştirerek 2 şutu da direkten dönerek bir türlü gol bulamadı. Motivasyon bozukluğuna uğraya Tuncaspor oyuncuları ister istemez tempoyu düşürdü. Bunu fırsat bilen Saraçhanespor 22. dakika penaltıdan Ferruh’un bulduğu gol ile 1-0 öne geçti. Moralleri iyice bozulan Tuncaspor’u penaltının ardından 30. dakikada Yusuf’un attığı gol ile 2-0 öne geçmenin sevincini yaşadılar. Mustafa Bitti’nin çaldığı düdükle ilk yarıyı 2-0 önde kapayan Saraçhanespor oldu. İkinci yarıya daha hızlı başlayan Saraçhanespor 66. dakika Serdal’ın golü ile skor 3-0’a yükseldi. Çekişmeli geçen maçta 72. dakika da Saraçhanespor’dan Yücel Kırmızı Kart görerek oyun dışı kaldı. Yücel’in Kırmızı Kart görmesinin ardından gözü açılan Tuncaspor 80. dakikada İbrahim ve 84. dakikada Önder’in attığı goller ile skor 3-2 oldu. 3-2 skor ile sahadan galip ayrılan Saraçhanespor oldu ve ilk galibiyetini de alarak puanını 4’e yükseltti. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.