Şampiyon Taekwondoculara Vali’den ödül

10
Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Kırklareli’ni temsilen katıldıkları Türkiye Şampiyonası’nda başarılı olarak dereceye giren Ergin Spor Kulübü’nün Taekwondocuları makamında ağırlayarak ödüllendirdi.
 
HABER MERKEZİ
Tekirdağ’da 20-25 Haziran 2011 tarihlerinde yapılan “Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası”nda 45 kg’da Türkiye Şampiyonu olan Seray Oğuz, 45 kg’da Türkiye 2.si Fatma Zehra Karabağ, 27 kg’da Türkiye 3. sü Ece Ateşova ve 8-12 Mart 2011 tarihlerinde Isparta’da yapılan okullar arası Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasında 55 kg’da Türkiye 3. sü olan Aleyna Yıldızdal’ı makamında ağırlayan Kırklareli Valisi Mustafa Yaman Şampiyon Taekwondocuları ödüllendirdi.
14 Temmuz 2011 Perşembe günü saat 11.00’de gerçekleştirilen ziyarette; Kırklareli Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Metin Delmecioğlu, Spor Şube Müdürü Ümmühan Bulut, Taekwondo Dünya ve Avrupa Şampiyonu Ayşenur Taşbakan, Ergin Taekwondo Spor Kulübü Başkanı Murat Acar ile  Yönetim Kurulu Üyeleri İrfan Özeklioğlu, Faruk Ceylan, Savaş Eskici, Antrenörleri Savaş Ergin ve Gökhan Yeşil’de yer aldı.
Ziyarette; Başkan Yardımcısı İrfan Özekiloğlu ve Antrenör Savaş Ergin Kulübün bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar ve aldığı başarılar hakkında bilgilendirmelerde bulundular. Kulüp yöneticileri Vali Yaman’dan kendilerine destek olmalarını istedi.  Vali Yaman, Türkiye Taekwondo Şampiyonasında dereceye girerek Kırklareli’ni en iyi şekilde temsil eden sporcuları tebrik ederek ödüllendirdi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.