Şamiloğluspor Kulübü’nde 110 sporcu bir üst kuşağa terfi etti

7
Lüleburgaz Şamiloğluspor Kulübünde, 110 sporcu bir üst kuşağa terfi etti.

 

LÜLEBURGAZ

Terfi Kuşak İmtihanı Şamiloğluspor Kulübü’nün salonunda Milli Hakem Şemsi Şamiloğlu ve Hayrettin Alkan gözetiminde gerçekleştirildi.
Sabah saat 10.00’da başlayan kuşak imtihanı saat 15.00’de sona erdi. Yapılan sınavda tüm sporcular başarılı olarak bir üst kuşağa terfi ettiler. Sporculara kuşakları milli Antrenör Şemsi Şamiloğlu ve Hayrettin Alkan tarafından takıldı.
Şamiloğluspor Kulübü’nün Milli Antrenörü Şemsi Şamiloğlu yaptığı açıklamada; “Karate kuşak imtihanımız çok başarılı geçti. Yarışmaya katılan 110 sporcumuz da başarılı olarak bir üst kuşağa terfi ettiler. Bu sınavda, kısa bir süre önce Dünya ve Avrupa Şampiyonu olan sporcumuz Neslihan Çalışkan ile Avrupa üçüncüsü olan Gülşah Cengiz’in elde ettiği bu başarılar, sporcularımız üzerinde bir doping etkisi yaptı.110 sporcumuz da bir Neslihan Çalışkan bir Gülşah Cengiz olabilmek için, kuşak imtihanında büyük gayret gösterdiler. Bu sporcularımızın gayretli mücadelelerinden bizlerde gurur duyduk ve ilerisi için bize büyük moral verdi. Tüm sporcularımı kutluyorum. Onlarda geleceğin Neslihan Çalışkan’ı, Gülşah Cengiz’i olacaklarına inanıyorum ve kendilerine başarılar diliyorum” dedi. (gk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here