Şamiloğluspor Kulübü Karatecileri, Grup Elemelerinde ter dökecek

6
Şamiloğluspor Kulübü Sporcuları, 05–06 Aralık 2009 tarihlerinde İstanbul’da yapılacak olan Grup Seçmeleri’nde ter dökecekler.

Lüleburgaz
İstanbul’da yapılacak olan grup seçmelerinde ümitler, gençler ve 21 yaş altı olmak üzere 3 ayrı kategoride ter dökecek olan Şamiloğluspor Kulübü Karatecileri, kilolarında ilk 6’ya girdikleri takdirde 25-26-27 Aralık tarihlerinde İstanbul’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanacaklar. Türkiye Şampiyonası’nda başarılı olacak sporcular ise Milli Takım seçmelerine çağırılacak ve Şubat ayında İzmir’de yapılacak Avrupa Şampiyonası kadrosunu belirleyecekler. Dünya Şampiyonu Neslihan Çalışkan ise Türkiye Şampiyonası’na elemelere katılmadan direk gidecek.
Antrenör Şemsi Şamiloğlu,  ümit bayanlarda Elif Cambaz, Gülşah Cengiz, Ayberk Kaygın, Bener Bulut, Semih Sormaz, Yağız Pazarlı ve Kaan Ercan, Genç Bayanlarda Gamze Taylan, Genç Erkeklerde Mednan Aytekin, Abdurrahman Aytekin, 21 Yaş altında ise Tolga Boztaş’ın mücadele edeceklerini ve sporcularına güvendiğini belirtti. (gk)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here