Salih Köse Güven tazeledi

20
   Salih Köse 3. defa S.S. 296 Sayılı Pınarhisar Yağlı Tohumlar Kooperatifi Başkanlığı’na seçildi. S.S. 296 Sayılı Pınarhisar Yağlı Tohumlar Kooperatifi Genel Kurulu ortaklarının büyük katılımı ile coşku içinde yapıldı.
HABER MERKEZİ
S.S. 296 Sayılı Pınarhisar Yağlı Tohumlar Kooperatifi’nin 2 dönem, 6 yıldır Başkanlığını yapan, bu süreçte üreticiye sağladığı imkan ve verdiği hizmetlerle köylünün sevgisini kazanan Başkan Salih Köse tek liste ile girdiği seçimde 3. defa Kooperatif Başkanlığı’na seçildi.
Yönetim Kurulu Asil Üyelikleri’ne; İsmail Kütükkoğlu, Ali İnan ve Abidin Kıraç; Yedek Üyelikleri’ne; Ahmet Kahya, Serdar Çıkı, Hakan Üstün ve Yakup Yavuz Aşkın seçildiler. 
Genel Kurula Trakya Birlik Yönetim Kurulu üyesi ve Başkan Vekili Hilmi Kahraman ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Üretici dostu Hilmi Kahraman Kongreye katılanların büyük sevgisi ile karşılandı. 
S.S. 296 Sayılı Pınarhisar Yağlı Tohumlar Kooperatifi Başkanlığına yeniden seçilen Salih Köse şu açıklamada bulundu;
“Kooperatifimizin 2 dönemdir Başkanlığını yapıyorum. Bu süreçde üretici çiftçi dostlarımızın iyi gününde kötü günün de hep yanlarında olmaya çalıştım. Dertlerini dert, sevinçlerini sevinç edindim. Kendilerine verdiğim hizmetlerden daima memnuniyet duydum. Keyif aldım. Sağ olsunlar onlarda benim hizmetlerimden memnun oldular. Bu günde bana verdikleri destekten dolayı tüm ortak ve çiftçi dostlarımıza gönülden teşekkürü bir borç bilirim. Güvenlerine layık olmaya çalışacak ve onların kazanımlarını artırmak için yeni dönemde daha çok çalışacağım.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here