Sahte Para Test Kalemi dağıtılıyor

8
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından 2012 yılında da yürütülmüş olan Işıklı Sahte Para Test Kalemi Projesi 2013 yılı Kurban Bayramı …..
      
HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından 2012 yılında da yürütülmüş olan Işıklı Sahte Para Test Kalemi Projesi 2013 yılı Kurban Bayramı münasebetiyle para sirkülasyonunun yoğunlaşması nedeniyle bu yılda uygulanıyor.
Müdürlük tarafından tedarik edilen 2 bin adet nitelikli Sahte Para Test Kalemleri 1010/2013 Perşembe günü ilimiz Süpürgeciler sitesinde Kurban satış yerlerinde esnaflarımıza dağıtılmaya başlanmış esnafımız dolandırıcılık konularında bilgilendirilmiştir. 
Ayrıca İlimizdeki diğer esnaflarımıza da dağıtımı yapılan test kalemleri ile vatandaşlarımızın sahte para alış verişine karşı duyarlılıkları arttırılarak dolandırıcılık olaylarına maruz kalmalarının engellenmesi ve piyasaya sahte para sürmek isteyen kötü niyetli kişilerin de yakalanması hedefleniyor. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here