Şahabettin Vardar İnece Belediye Başkanlığı için CHP’den Aday Adayı

11
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Merkez İlçe Başkanı Şahabettin Vardar, İnece Belediye Başkanlığı için CHP’den Aday Adayı olduğunu açıkladı. 
HABER MERKEZİ
CHP Merkez İlçe Başkanı Vardar, İnece’yi şaha kaldıracak 3 projesi olduğunu belirterek, Aday Adaylığı konusunda şu açıklamalarda bulundu;
“2014 Yılı Mart Ayı’nda yapılacak olan Yerel Seçimler de İnece Belediye Başkanlığı için Cumhuriyet Halk Partisi’nden Aday Adayıyım. Bu kararımı ilk kez gazetenize açıklıyorum.  Bunun sebebi de Yeşilyurt Gazetesi’nin tüm partilere eşit mesafede yaklaşarak siyasette tarafsız olması ve olayları objektif yorumlamasıdır. Şu anda CHP Merkez İlçe Başkanlığı görevimin başındayım. Seçim Kurulu’nun aday adaylıkları için açıklayacağı müracaat tarihinde görevimden istifa ederek resmi Aday Adaylığı başvurusunda bulunacağım.
Kamuoyunda, “Şahabettin Vardar aday olmayacak. Başka bir adayı destekleyecek” şeklinde çıkan dedikoduların asılsız olduğunu anlatabilmek için biraz erken de olsa, Aday Adaylığımı açıklıyorum. Önümüzde 10 aylık bir süreç var. Bu süreçte siz değerli Basın mensuplarıyla da, İnece halkıyla da sık sık görüşeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi’nden aday adayıyım. Başka aday adayları da olursa onlarla Demokratik ortamda yarışırım. İnece için 3 projem var. Aday olursam, İnece’yi şaha kaldıracak olan bu 3 projemi hem halkımızla hem sizlerle paylaşacağım. Vatandaşımıza yalan söylemek gibi bir düşünceye sahip değilim. Yapabileceğim vaatlerde bulunacağım ve yapacağım.  
Aday olur da Belediye Başkanı seçilirsem, İnece halkı bana bu teveccühü gösterirse, görev süresi içinde vaatlerimi yerine getireceğim. Vaat edip, yerine getiremediğim sözler altında asla ezilmem. Siyaset ne kadar kirlenirse kirlensin ben temiz siyaset yapmaya talibim. Doğduğum, büyüdüğüm yerin insanlarına yalan söyleyip, sonra onların karşısına nasıl çıkabilirim.” (Faruk Ceylan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here