“SAĞLIKLI” VURGU

12
* Başbakan Davutoğlu, Lüleburgaz Mitingi’nde bölge halkına yönelik yaptığı konuşmasının vitrinine SAĞLIK Kartı’nı koydu. Bölgede Sağlık Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen hizmetleri öne çıkaran Başbakan, Lüleburgaz Devlet Hastanesi için de MÜJDE verdi.
Şenol Goncagül/Ceyhun Çolak
Özel Haber
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Lüleburgaz Mitingi ile ses getirdi. Davutoğlu, meydanı dolduran binlerce kişiye yaptığı konuşmasının merkezine ve vitrinine ise; Sağlık yatırımlarını koydu.
* Hastaneler yüz akı oldu
Mitingde konuşan Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu gibi, Başbakan Ahmet Davutoğlu’da, konuşmalarının önemli bölümünü sığlık yatırım ve hizmetlerine ayırdı. Davutoğlu; Kırklareli ilinde yapılan sağlık yatırımlarını, hizmete giren ve girecek olan devlet hastanelerini anlattı. Lüleburgaz Devlet Hastanesi için de yıl içinde ihale yapılarak, yapımına başlanacağını müjdeleyen Başbakan Davutoğlu; Sadece hastane ve yatırım yapmakla işin bitmediğini, verilen hizmet kalitesinin de yeterli ve kaliteli olması gerektiğini, bu alanda da büyük aşama kaydedildiğini söyledi.
* Basının çalışması zorluydu
Başbakanlık birimlerince yapılan planlamalar çerçevesinde; kongre meydanında basına ayırılan yerden, hemen öndeki partililerin bayrak açmaları nedeniyle rahat bir çalışma ortamı sağlanamadı! Plastik sandalyeler üzerinde görüntü almaya çalışan gazetecilerin yer çekimi ile imtihanları zaman zaman traji-komik yansımalara yol açtı!
* Profesyonel ekip başarılı oldu
Bahattin Özbuğutu yönetiminde profesyonel bir ekip tarafından yapılan seçim planlamaları sayesinde, AK PARTİ’nin seçmen kitlesine ulaşma oranı oldukça yüksekti. Başbakanın gelişi ve miting ile ilgili bilgilendirme ve çalışmalarda da, planlama ve program aşamaları örnek şekilde gerçekleştirildi. Bu sayede de, mitinge ilgi ve katılımın yüksek olmasının sağlandığı dikkatlerden kaçmadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here