“Sağlık hizmetini en iyi şekilde vereceğinize eminim”

4
Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, Genel Sekreter Ergün Erbay ile birlikte İl Sağlık Müdürlüğü görevinden ayrılarak merkez ilçedeki 6 no.lu Aile Sağlığı Merkezi’nde Aile Hekimi olarak görevlendirilen Dr. Mehmet Bilgin’i ziyaret etti.

HABER MERKEZİ

Dr. Mehmet Bilgin, Rektör Prof. Dr. Mustafa Aykaç ve Genel Sekreter Ergün Erbay’a çalışma ortamını gezdirdikten sonra Aile Hekimliği hakkında bilgiler verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dr. Mehmet Bilgin;
“Yaklaşık 8 yıllık İl Sağlık Müdürlüğü görevimin ardından Pınar Mahallesi 6 no.lu Aile Sağlığı Merkezi’nde Aile Hekimi olarak görevlendirildim. Sağlık Müdürü olduğum dönem içerisinde benden desteğinizi hiç esirgemediniz. Aile Hekimi olduğum süre içerisinde de desteğinizi esirgemeyeceğinizden hiç şüphem yoktur. Ziyaretiniz için teşekkür ederim” dedi.
Rektör Prof. Dr. Mustafa Aykaç yaptığı konuşmada; “İnsan sağlığı her zaman her şeyden önce gelen bir unsurdur. Sizin Sağlık Müdürlüğü’nde bulunduğunuz dönemde olduğu gibi Aile Hekimliği yaptığınız dönem içerisinde de vatandaşlar için en önemli unsur olan sağlık hizmetini en iyi şekilde vereceğinizden hiç şüphemiz yoktur. Ben yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
KLÜ Genel Sekreteri Ergün Erbay’da Aile Hekimi Dr. Mehmet Bilgin’e yeni görevinde başarılar diledi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.