“Saadet’te seferberlik başladı”

14
Saadet Partisi’nin (SP) Ankara Başkent Öğretmenevi’nde düzenlenen İl
Başkanları ve İl Müfettişleri Toplantısı’na katılan SP Kırklareli İl
Başkanı Murat Hızır, yapılan toplantı ile seferberlik başlattıklarını
belirterek, yapılan toplantı ile ilgili olarak şunları kaydetti:

HABER MERKEZİ

“Ankara’da gerçekleştirilen toplantıya İl Başkanları ile İl Müfettişlerinin yoğun bir katılım gösterdikleri dikkati çekti.  "Mücahit Erbakan’ sloganları ile kürsüye gelen Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan, partililerin yoğun alkışı üzerine, ‘Bu coşkunuz anlayanlar için çok büyük mana ifade ediyor" dedi.
Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan, Cuma günü İstanbul’da Eyüp Sultan Cami’inde partililer ile yaptığı dua sonrası Ankara’da seferberlik ilan etti. Erbakan, "6 ay sonra seçim var. Bu seçim sıradan bir seçim olmayacak. Ya Türkiye var olacak ya da yok olacak. Bunun için seferberlik ilan ediyoruz" dedi.
* “Erbakan’dan anlamlı gönderme”
"Tarihi günler yaşıyoruz. 6,5 ay sonra muhtemelen Haziran ayında yeni bir seçim olacak. Bu seçim sıradan seçimlerden biri değildir" diyen Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan,  "Türkiye var mı olacak yoksa İsrail’e vilayet mi olacak. Tarihin en şerefli devleti yok mu olacak, köle mi olacak. Yoksa tarihteki şerefli yerini mi alacak. Böyle önemli bir seçimde 6 ay kısa bir zaman kalmıştır. Onun için seçim sathı mahallindeyiz. Bu döneme girerken, önce şahlanışı büyük kongremizle başlattık. 17 Ekim’de yaptığımız muhteşem kongre sonrası kollar sıvandı. Dün Eyüp Sultan Hz. yanında 3. şahlanışı başlattık. Bu gün hemen o başlangıcın arkasından bu toplantımızı yapıyoruz" dedi.
* “Nasıl iktidara geleceğiz bekleyin ve görün”
Bu seçimlerin hak ve batıl mücadelesi olduğunu da kaydeden Erbakan,  "Hakkı Milli Görüş temsil edecek, batılı ise emperyalizm ve Siyonizm temsil ediyor. Milli Görüş 14 yıl önce iktidardan uzaklaştırıldı. 14 yıl sonra inşallah yeniden Milli Görüş geliyor. Besmeleyi çekeceğiz ve bıraktığımız yerden başlayacağız. ‘Siz yüzde 5 oy alan bir partisiniz. Nasıl iktidara gelirsiniz’ diyorlar. Sen bizi tanıyor musun. Bizim 41 yıllık tarihimizde yüzde 3’ten 5’ten nasıl yukarılara çıktığımızı herkes biliyor. Şimdi de herkes görecek. Nasıl geleceksiniz. Az kaldı bekleyin ve görün" dedi.
* “Türkiye’de Demokrasi değil Demokratur var”
Erbakan, Siyonizm’in ülkeleri kendi çıkarları ve emelleri doğrultusunda yönettiğini ve bunu da sözde demokrasi denilen Demokratur ile yaptığının altını çizerek, "Demokrasi demek halkın kendisini idare etmesi demektir. Demokratur demek halkın idareye alet edilmesi demektir. Sen seçtin kardeşim diyor. Bütün televizyonlar senin elinde. Bütün paralar senin elinde. Otuz gazete senin elinde. Milleti kandırmak için 300 tane yazar gece gündüz yazı yazıyor. Nerden ben seçtim. Sen seçtirdin! Ben seçmiyorum, sen beni seçime alet olarak kullanıp istediğini seçiyorsun. Demokratur denilen nizam bu. Siyonizm her yerde olduğu gibi Türkiye’de de önümüzdeki seçimlerinde de Demokratur çalışmasını yapmıştır. Basında AKP aleyhine bir şey yazan insan işinden kovulur. Niçin, AKP aleyhine yazamaz. Çünkü Siyonizmin planlarını en iyi AKP zihniyeti uyguluyor. AKP’nin yöneticileri biz vatan millete hizmet ediyoruz zannediyor. O niyetle çalışıyorlar" dedi.
* “Onlar, dağlar oynatsalar da Allah’ın dediği olur”
Nasıl iktidara gelineceğini de anlatan Erbakan, " Bu iş oturarak olmaz. Hepimiz terleyeceğiz. Dedelerimiz yıllarca savaştı. Aynı dava için. Sizde bir köye gidin bir çay için, insanlarla konuşun. Bu kadar ucuz ve basit bir iş. Ama bunları canla başla yapmalıyız. Şimdi seferberlik ilan edilmiştir. Gece gündüz çalışacağız ve Saadet Partisi’ni Allah’ın izniyle iktidara getireceğiz. ‘Ya hocam sen bunları inanarak mı söylüyorsun’ Evet inanarak söylüyorum. ‘Nasıl inanarak söylüyorsun’ Çünkü Elmahdullillah ben Müslümanım. Ne buyuruyor Cenab-ı Hak, ‘onların dağları yerlerinden oynatacak kadar büyük organizasyonları olsa bile. Allah’ın dediği olur. Siz Allah rızası için çalışırsanız. Ben size yardım ederim. Ben yardım ettiğim zaman ancak siz galip gelirsiniz’ Bu nasıl bütün tarih boyunca böyle olduysa şimdi de böyle olacak" diye konuştu.
* “Yahudi ordusuna asker olmayın”
AKP İktidarında Allah’ın 7 vergisinin eksik olduğunu kaydeden Erbakan, bunların bilgi, tarih, tecrübe, hidayet, feraset dirayet, şuur vizyon, olduğunu kaydetti. Şuuru açıklarken ise Erbakan, şunları kaydetti: "Yahudi insanları kullanmakta öyle ustadır ki, ‘Kim ben mi? Ben hiç Yahudi’ye hizmet eder miyim yahu şarkısını söylettire söylettire Yahudi ordusunda sana askerlik yaptırır. Bunlarda öyle. Sorsan biz Yahudi’ye hizmet eder miyiz derler. Bal gibi Yahudi ordusunda bu şarkıyı söyleyerek askerlik yapıyorsun be adam. Şuurun yok. Ne yaptığını bilmiyorsun. Herkes methediyor. Niye eleştiriyorsun diyorlar. Bunun hepsinin senaryosunu Yahudi yazıyor. Sizde ‘bu Saadet Partililere benzeyin’ diye icraatlar yapın diyor. Yahudi, AKP ilk kurulduğunda ‘sakın ha, İslam’dan söz etmeyin’ diye azarlıyordu. Sonra Saadet güçlenince ise aman saadet geliyor, sen Suriye ile vizeleri kaldır, Suudi Kralı sana madalya taksın. Bunların hepsini onlar tanzim ediyor. Niçin bizim inançlı insanlarımız Saadet Partisi’ne değil aldanarak AKP’ye oy versin diye. Bunların bir şey yaptığı yok" diye eleştirdi.
* “Otoyolun yüzde 99’u nerde?”
AKP’nin uyguladığı ekonomi politikalarına da eleştiriler getiren Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan, "İşsizlik var diyorsun. İşsizlik her zaman vardı diyorlar. Vardı ama böylesi yoktu. Şimdi yüzde 20’ye çıkmış. Türkiye’yi fakirleştiriyorlar, ama böyle fakirleşmemişti. Böylesine borca esir edilmemişti. 80 senede Türkiye 80 milyar dolar dış borç yapmış. Bunlar 8 senede 580 milyar dolar dış borç yapmış. Şimdi gelmiş, otoyol yaptım diyor. Çocuk mu kandırıyorsun. Senin aldığın borçla bu otoyolun yüz mislini yapman lazımdı. Nerde otoyolun yüzde 99’u. Yahudi’ye faiz olarak gitti. Senin yaptığın Yahudi tahsildarlığı. Kalkınma yapmıyorsun. Millet geçim sıkıntısı içerisinde. Müstemleke kimliği faaliyetleri var. Lider ülke kalkınması yok" dedi. (s)
                                    

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.