Saadet Partisi (SP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Özay Dilber;

32
“Kırklareli’yi Milli Görüş Belediyeciliği ile buluşturacağız”


HABER MERKEZİ
Saadet Partisi (SP) Kırklareli Belediye Başkan Adayı Ziraat Mühendisi Özay Dilber, en güzel ve doğru gerçek Cumhuriyetçi, Halkçı olan görüşün Milli Görüş olduğunu belirterek şunları kaydetti:
“2009 yılından bu günümüze kadar yolsuzluk soruşturması açılan belediyelerin partilere göre dağılımı AKP 678 belediyeyle yüzde 38.6, CHP 511 belediyeyle yüzde 29.1, MHP 263 belediyeyle yüzde 15, BDP 121 belediyeyle yüzde 6.9,  diğer belediyeler 179 belediyeyle yüzde 10.2’dir. Ortaya çıkan tablo belediyelerde yapılmış olan yolsuzluk anket sonuçlarıdır. Görüldüğü gibi Saadet Partisi bu ankette (0) çekmiştir. Trabzon’un Araklı İlçesi Saadet Partisi Belediyesi Avrupa Birliği’nden 1.cilik ödülü almıştır.
Bölge halkı yıllarca CHP’ye oy vermiş ama bir şey gözden kaçırmıştır. Biz de ilk önce “Cumhuriyet (Halka ait)” diyoruz. En güzel ve doğru gerçek Cumhuriyetçi, Halkçı olan görüş Milli Görüş’tür. Milletin Görüşü’dür. Onun tek temsilcisi Saadet Partisi’dir. Hizmete geldiğimizde bölge kaynaklarını sonuna kadar harekete geçirerek ortaya çıkan zenginlikleri denk bütçe ile adil paylaştıracağız hedefimiz insanımızın mutluluğu şehrimizin imarıdır. Akademisyenlerimizin desteği ve Üniversite-Belediye bütünleşmesi çok hızlı kalkınma sağlayacaktır. Bizim görevimiz fetih açılmasının mücadelesidir insanımızın yaşamanın kolaylaşmasının mücadelesidir. Önce Ahmatlar’ın Malkoçlar’ın milli üretim kapasitesinin kullanılmasının önünü açarak bu konuda sadece Belediye Başkan Adayı olarak değil, aynı anda bölgenin Tarım Bakanı olarak mücadelemi vereceğim. Milli
Üretimde kotaların kalkması için çalışacağım. Üreticinin kar etmesi için ürünlerin karlı pazarlanması ekonomiye kazandırılmasına son derece sahip çıkacağım ortaya çıkan zenginliğin şehre hızlı bir şekilde ulaşması başarılmış olacaktır. Bu proje Tarım, Hayvancılık ve diğer sektörler için geçerlidir. Milli Görüş Belediyeciliği bir markadır.
Efsanedir, şanstır. Kırklareli Belediyesi Milli Görüş Belediyeciliği’ne teslim edilmelidir.    
Belediye hazinesindeki milletin hakları kutsaldır belediyeye “Rüşvet alanda verende melundur” tabelası asılacaktır. Halka hizmet hakka hizmet bilinciyle emrolunduğumuz gibi dosdoğru olacağız. Halkımız millidir, yerlidir, bizimdir. Et-Balık Kurumu devreye sokulacaktır. Süt’e Avrupa Birliği Ülkelerine İhracat Belgesi alınacaktır. Kırklareli peynirini gurbetçilerimize yedirmemiz hedefimizdir. Bunun içinde Kırklareli Belediye Başkanı olduğum takdirde başta tarım kesimindeki vatandaşlarımızın ürettikleri ürünlerin satışında Belediye olarak her türlü desteği sonuna kadar yapacağım.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here