Reha Öz, 1 yıl aradan sonra tekrar Olin Edirne’de

8
Birkaç gün evvel tekrardan anlaşıldığı duyurulan Reha Öz ile imza töreni Volkswagen Mercan Edirne Tesisleri’nde gerçekleşti.


HABER MERKEZİ
Birkaç gün evvel tekrardan anlaşıldığı duyurulan Reha Öz ile imza töreni Volkswagen Mercan Edirne Tesisleri’nde gerçekleşti. İmza törenine Olin Edirne adına Mercan Satış ve Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü  ve Olin Edirne Basketbol Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Tansu Mercan katıldı.
Tansu Mercan; “Reha Öz’ü tekrar sarı-yeşil forma ile görmekten dolayı memnun olduklarını belirterek; “Reha Öz gerek basketbolu, gerekse kişiliği ile kendini tüm camiamıza sevdirmiş bir oyuncu. Kendisini tekrar aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Reha’nın tecrübesi ile takımda hem ağabeylik yapacağına hem de oyunuyla takımımıza önemli katkılar yapacağına inanıyoruz. Kendisine Edirne’ye tekrar hoş geldin diyoruz” dedi.
Reha Öz’de bir yıl aradan sonra tekrar Edirne’de olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek; “Edirne’de iki sezon çok güzel günlerimiz geçti. Çok sıkı dostluklar edindik. Ben ve ailem tekrar Edirne’de olmaktan dolayı çok mutluyuz. Taraftarımızla birlikte yeni sezonda güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi. (Savaş Eskici)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here