RAMOLINE artık Kırklareli’de

43
Mobilya ve Mutfakta estetiğin adı RAMOLINE Kırklareli Showroomu 21 Ocak
2011 Cuma günü gerçekleşen açılış töreni ile hizmete girdi.

Saat 14.00’da gerçekleşen RAMOLINE Kırklareli Showroomun açılışını Kırklareli İl Çevre ve Orman Müdürlüğü ORKÖY Şube Müdürü Önder Pakdemir yaptı.
Açılış sonrası tüm davetlilere ikramlarda bulunuldu. Lüleburgaz İş Adamları Derneği (LİAD) Başkanı Şadan Canaz, RAMOLINE Sahibi Ramazan Doğan’a açılışın hayırlı olması dileği ile fincan takımı hediye etti.
Firma sahibi Doğan basına yaptığı açıklamada en zarif çizgilerle, uyumun ve şıklığın Mutfak’taki yerli markası RAMOLINE’ın, Karakaş Mahallesi İstiklal Caddesi üzerinde açtığı 2 katlı Showroomuyla, günümüz teknolojisinin en son yeniliklerinden faydalanarak Kırklareli halkımızın yaşamına farklılık katmayı hedeflediğini belirtti.
Ramazan Doğan, 1999 yılında ticaret hayatına başlayıp 2005 yılında “RAMOLINE” adını markalaştırdı. Lüleburgaz ve Babaeski Showroomlarından sonra Kırklareli Showroomuyla Kırklareli halkının düşlediklerini gerçekleştirmeyi hedeflediklerinin altını çizen Doğan, mutfak ve mobilya sektöründe geçmişten bugüne ürün yelpazesini sürekli yenileyerek zenginleştirdiklerini, Kırklareli halkımıza kaliteli ve pratik bir yaşam alanı sunmayı ilke edindiklerini belirtiyor.

Estetik ve modern çizgileriyle, farklı tasarımlarıyla, detaylara verdiği önem, malzeme – ürün kalitesiyle ve Ar-Ge çalışmalarıyla mutfak, banyo, membran kapak, membran kapı ve mobilya sektöründe farkını her zaman hissettirdiğini belirten Ramazan Doğan; “Standart projelerin dışında tüketicilerimize özel yaptığımız tasarım ve üretimimizle toplu konut projelerinde de inşaat şirketlerinin tercih ettiği bir marka olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

RAMOLINE olarak, farklı fiyat seçenekleri ve tasarım zenginliği içeren ürün yelpazemizle taleplere en doğru, ekonomik, hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Konusunda uzman tasarım ve üretim kadrolarıyla tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak, satış sonrası verdiğimiz destek ile de müşteri memnuniyetini en önemli prensip olarak benimsiyoruz.

RAMOLINE Lüleburgaz ve Babaeski Showroom’undan sonra Kırklareli halkımızın, düşlediklerini gerçekleştirerek yaşamınızın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.” dedi (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here