Ramazan Yaman İlköğretim Okulunun 1-B şubesi öğrencileri okuma bayramı yaptı

11
Lüleburgaz Ramazan Yaman İlköğretim Okulu’nun 1-B şubesi öğrencileri okuma-yazmayı öğrenmeleri dolayısıyla pasta kestiler.

Vahit İŞBAŞARAN
LÜLEBURGAZ

Sınıf öğretmeni Mukaddes Arslan, çocuklarının başarısı üzerine sınıfta bir okuma günü etkinliği düzenledi. Okuma günü dolayısıyla düzenlenen etkinliğe Okul Müdürü Ziynet Özatar, Müdür Yardımcısı Erdinç Emiroğlu, öğretmenler ile öğrenci velileri katıldı.
Okuma gününde konuşan Okul Müdürü Ziynet Özatar "Bugün çocuklarımızın hayatında çok önemli bir gün. Kısa sürede okuma yazmayı öğrendiler. Onların bu mutluluğunu bugün velilerimizle birlikte paylaşıyoruz. Öğretmenleri Mukaddes Arslan’ı, tüm öğrencilerimi ve velilerimizi bu başarılarından dolayı kutluyorum" dedi…
Sınıf öğretmeni Mukaddes Arslan da konuşmasında, çocuklarının okuma-yazma öğrenmelerinden dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.
Pastanın sınıf öğretmeni Mukaddes Arslan tarafından kesilmesinden sonra, Okul Müdürü Ziynet Özatar ve sınıf öğretmeni Mukaddes Arslan tarafından öğrencilere başarı belgeleri verildi.
Daha sonra okuma-yazmayı öğrenen Adnan Çiçek, Ahmet Bölükçü, Bilge Zeref Pencik, Dilara Onur, Egemen Küçükbaşa, Emirhan Durmaz, Enis Pişkin, Furkan Dökme, Gökçe Alışkın, İrem Alataş, İrem Güzel, Kaan Özen, Merve Beyza Körklü, Sema Nur Coşkun, Sertaç Şanlı, Sıla Erdoğan, Sinem Taş, Sude Güngör ve Şükrü Çalışkan şiirler sundular.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here