Ramazan Yaman Fen Lisesi öğrenci başarısıyla gurur duyuyor

21
25 Ocak 2013 tarihinde yarıyıl tatiline giren öğrenciler tatilin keyfini çıkarırken Ramazan Yaman Fen Lisesi idareci ve öğretmenleri öğrencilerinin başarılarıyla gurur duyuyor.
HABER MERKEZİ
Bu yıl ilk mezunlarını verecek olan okulda,2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı I. Kanaat dönemi sonunda 186 öğrenci Takdir, 19 öğrenci Teşekkür, 25 öğrenci de Onur Belgesiyle ödüllendirilmeye hak kazandı. 
Okul Müdür Vekili Erol Söylemez; “Gelenek bozulmadı. Okulumuzun eğitim-öğretime başladığı 2009 yılından beri belge almayan öğrencimiz bulunmamakta. I. Kanaat Dönemi sonunda öğrencilerimizin göstermiş olduğu başarılarla gurur duyuyoruz. Gerek il genelinde, gerekse okulda yapılan sınavlarda başarıyı yakalayan öğrencilerimizin elde ettiği başarıları sürdürmeleri en büyük temennimizdir. II. Kanaat dönemi 11.02.2013 tarihinde başlayacak. Bizler sömestr tatilinde okulumuzu öğretmen ve öğrencilerimize en iyi hizmet verecek şekilde hazır hale getirmek için çalışıyoruz. Umarız II. Kanaat döneminde de öğretmen ve öğrencilerimiz çalışma azmi, sabır ve disiplinle başarılarına devam eder” dedi. (Savaş Eskici)  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here