PTT Başmüdürü Servet Önder, Kırklareli’ye veda etti

25
Kırklareli PTT Başmüdürlüğü görevini 08 Kasım 2005 tarihinden itibaren yürütmekte olan Servet Önder, rotasyon süresi olan 5 yılı doldurması sebebi ile Kastamonu PTT Başmüdürlüğü görevine atandı.
HABER MERKEZİ
Kastamonu PTT Başmüdürlüğü görevine atanan Servet Önder 15 Temmuz 2011 Cuma günü saat 10.00’da makamında bir Veda Töreni düzenledi. Düzenlenen törene; PTT Başmüdür Yardımcısı Recep Döşlüoğlu başta olmak üzere, merkez ve ilçe müdürleri, şefler ve personel katıldı.  
Kırklareli’ni unutmayacağını ve göreve yeni başlayan birisi olsa Kırklareli’ni tercih edeceğini belirten Servet Önder yaptığı açıklamasında şunları kaydetti:
“Kırklareli PTT Başmüdürlüğü’nde 8 Kasım 2005 tarihinde göreve başladım. 6 yıla yaklaşan bir süredir karşılıklı sevgi, saygı ve güvene dayanan bir disiplin anlayışı içerisinde yürürlükteki mevzuat dâhilinde işlemleri yürütmeye Kırklareli’miz insanlarının layık olduğu hizmeti alması yönünde bir çalışma içerisinde oldum.
Ancak; kendinden beklenilen çalışma ortamına giren kendine verilen görevi üstün hizmet anlayışı içerisinde en iyi şekilde yerine getirme yolunda çaba sarf eden Personelim olduğu gibi yapamayan Personelim de çıkmıştır. Çalışkan ve verimli Personelin her zaman hak ettiği yere geleceğinden, çalışmalarının en iyi şekilde değerlendirileceğinden hiç kimsenin şüphesi olmamalıdır.
2005-2011 yılları arasında Kırklareli PTT Başmüdürlüğü’ne bağlı 5 Merkez, 10 Şube tamamen yenilenmiş PTT konseptine uygun hale getirilmiş vatandaşlarımızın temiz, nezih ve Klimalı salonlarda PTT hizmetlerini almaları temin edilmiştir. Tüm bu yenilik ve güzellikler sonucu Kırklareli İlimiz 2010 yılı bilanço değerlerine göre 81 il içerisinde zararını azaltan 3. Gelir artışında da 5. Ünite olmuştur. Bu başarı Ekip ruhu ile çalışmanın, Ekibe inanan ve ayak uyduranların başarısıdır.
Görev yaptığım süre içerisinde kurumumuzu en iyi şekilde temsil etmenin gönül rahatlığı içerisinde Kırklareli’den ayrılıyorum. Rotasyon süresi olan 5 yılı doldurmam sebebi ile bundan böyle görevimi Kastamonu PTT Başmüdürü olarak sürdüreceğim.
Çalışma sürem içerisinde bana her zaman desteklerini esirgemeyen Başta İl Valilerimiz olmak üzere Tüm Kamu Kurum ve Kuruluş Yöneticilerine, Sivil Toplum Kuruluşlarına, Kırklareli İlimizin güzide Basın Kuruluşlarına ve Mesai mefhumu gözetmeden yılmadan usanmadan benimle omuz omuza çalışan her kademedeki "Vefakâr ve Cefakâr" Personelime Teşekkür ediyorum.” 
Törende konuşma yapan PTT Başmüdür Yardımcısı Recep Döşlüoğlu da, göreve başladığı günden itibaren Servet Önder’in karşılıklı sevgi, saygı ve güvene dayanan bir disiplin anlayışı içerisinde görev yaptığını belirterek, Kırklareli’ne vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Döşlüoğlu, Servet Önder’e Şükran Plaketi, Babaeski Merkez Müdürü Recep Halil Öntürk’te personel tarafından alınan hediyeyi takdim etti. Servet Önder’de kurumda görev yapanlar adına merkez ve ilçe müdürleri ile işletme müdürlerine birer Teşekkür Belgesi takdim etti. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here