Protokol tamam

19
Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Şekerbank Babaeski Şubesi arasında "Taksitli Ticari Kredi" protokolü imzaladı.
HABER MERKEZİ
Babaeski Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Şekerbank Babaeski Şubesi arasında "Taksitli Ticari Kredi" protokolü imzaladı.
TSO Başkanı Sebahattin Öner ve Şekerbank Babaeski Şube Müdürü Osman Tezcan’ın imzaladığı "Taksitli Ticari Kredi” protokolü ile oda üyelerine düşük faizli kredi kullanma imkanı verildi. Öner, burada yaptığı konuşmada, oda üyelerinin çıkarları doğrultusunda çalışmalarda bulunduklarını söyledi.
"Taksitli Ticari Kredi” protokolünün oda üyelerine hayırlı olması temennisinde bulunan Öner, şöyle konuştu:
"İşlerinde daha fazla kazanç ve destek sağlamayı amaç edindik. Üyelerimizin ihtiyaçları halinde uygun şartlarda verilecek olan krediden yararlanmasını istiyoruz. İş hayatlarında işlerini gerçekleştirmek ve daha iyi kazanç sağlamak için bu tür kredilere ihtiyaç oluyor. Şekerbank Babaeski Şubesi ile birlikte imzalamış olduğumuz bu protokolün odamız üyelerine hayırlı olmasını diliyoruz." 
Tezcan ise protokolde kredilere yönelik 14 maddenin bulunduğunu belirterek, kredi ihtiyacı olan oda üyelerine yardımcı olacaklarını kaydetti. (aa)
TEILEN
Önceki İçerikMeslektaş ziyareti
Sonraki İçerikSona yaklaşılıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here