Protokol ile vatandaş Bayramın 1. günü bayramlaşacak

10
Kırklareli Valiliği tarafından düzenlenen programda protokol mensupları ile vatandaşlar bayramlaşacak. Kurban Bayramı bayramlaşma programı Bayramın 1. günü olan 15 Ekim 2013 Salı günü……
HABER MERKEZİ
Kırklareli Valiliği tarafından düzenlenen programda protokol mensupları ile vatandaşlar bayramlaşacak. Kurban Bayramı bayramlaşma programı Bayramın 1. günü olan 15 Ekim 2013 Salı günü saat 12.30-13.15 saatleri arasında Halk Eğitimi Merkezi (HEM) ve Akşam Sanat Okulu (ASO) Salonu’nda gerçekleştirilecek. 
Tüm Kamu Kurum ve Kuruluş Mensupları, Sivil Toplum Kuruluş mensupları, Odalar, Bankalar, Dernekler, Mesleki Kuruluş Temsilcileri ile Kırklarelili vatandaşlar eşli veya eşsiz olmak üzere bayramlaşma programına katılabilecekler.
Kırklareli Valisi Mustafa Yaman ve beraberindekiler; Kırklareli Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Salonu’ndaki bayramlaşma programının ardından 13.20-15.00 saatleri arasında Çocuk Yuvası-Kız Yetiştirme Yurdu ve Huzurevi, Şehit Aileleri’ni ziyaret edecekler.
Kırklareli Vali Yardımcısı İsmail Gültekin’in başkanlığında yer alan;  İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, İl Müftüsü, İl Afet ve Acil Durum Müdürü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü, Bilim.Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü V., SGK İl Müdürü, Çalışma ve İş Kurumu İ Müdürü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü, Tapu Sicil Müdürü, Tapu Kadastro Müdürü, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü, İl Yazı İşleri Müdürü, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü, İl İdare Kurulu Müdürü, İl Mahalli İdareler Müdürü, İl Dernekler Müdürü, İl Kültür ve Turizm Müdürü, Defterdar, İl Milli Eğitim Müdürü, Orman ve Su İşleri Şube Müdürü, DSİ 112. Şube Müdürü, Orman İşletme Müdürü Meteoroloji İl Müdürü, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri, İl Halk Sağlığı Müdürü, İl Sağlık Müdürü, Karayolları 15. Şube Şefi ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürünün katılımı ile icra edilecek olan program; 15.10-17.00 arası İl Jandarma Komutanlığı Ziyareti Devlet Hastanesi Ziyareti, Şehit Hayrettin Yesin Polis Merkezi Amirliği Ziyareti Erkek Yetiştirme Yurdu’nu (Köy Hizmetleri yanı) ziyaret ederek bayramlaşacaklar. (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here