Protokol ile halk 1. Gün bayramlaştı

4
* Kırklareli protokolü ile vatandaşlar Ramazan Bayramı’nın 1. günü Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Salonu’nda düzenlenen programda bayramlaştı.
HABER MERKEZİ 
Ramazan Bayramı münasebetiyle Kırklareli Valiliği tarafından düzenlenen Bayramlaşma Programı Bayramın 1. günü olan 17 Temmuz 2015 Cuma günü saat 10.30’da Kırklareli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Salonu’nda gerçekleşti.
Kırklareli Valisi Esengül CİVELEK, bayramlaşma programın katılan herkes ile tek tek bayramlaşarak, iyi bayramlar diledi. 
Halk Eğitim Merkezi Salonunda gerçekleşen Bayramlaşma Programına; Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Hamdi Irmak, 55. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Bekir Koçak, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, Kırklareli İl Jandarma Komutanı Albay Selahattin Acara, Kırklareli İl Emniyet Müdür Vekili Engin Duraker, Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri, Siyasi Parti Üyeleri, Sivil Toplum Örgütleri Başkan ve Temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
* Vali Civelek Bayram Ziyaretleri’nde bulundu…
Ramazan Bayramı münasebetiyle Kırklareli Valiliği tarafından Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda gerçekleşen Bayramlaşma Programı’nın ardından Kırklareli Valisi Esengül Civelek ve beraberindekiler, Çocuk Yuvası, Kız Yetiştirme Yurdu, Huzurevi Sakinleri’ni, İl Jandarma Komutanlığı’nı, Şehit Hayrettin Yesin Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret ederek bayramlaştı.
Vali Esengül Civelek ve beraberindekiler daha sonra Şehit yakınlarını ve gazilerimizi evlerinde ziyaret ederek bayramlaştı. (Savaş Eskici)
TEILEN
Önceki İçerikBayramın en acı haberi
Sonraki İçerikCHP Bayramlaştı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here