Proje teslim edildi

89
Trakya Kalkınma Ajansı 2015 Proje Teklif Çağrısı “Sosyo-Ekonomik Mali Kalkınma Programı; Dezavantajlı Kesimlerin Bölgede İstihdam Edilebilirliğinin Arttırılması” önceliğine göre “Yaşam Bizim İçimizde..
HABER MERKEZ İ
Trakya Kalkınma Ajansı 2015 Proje Teklif Çağrısı “Sosyo-Ekonomik Mali Kalkınma Programı; Dezavantajlı Kesimlerin Bölgede İstihdam Edilebilirliğinin Arttırılması” önceliğine göre “Yaşam Bizim İçimizde, Biz Yaşamın İçindeyiz” Projesi Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Erdoğan Kara’nın katkıları ile Sosyal Hizmet Merkezi Eğitim ve Danışmanlık Birimi tarafından hazırlanarak Trakya Kalkınma Ajansı’na sunuldu. 
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın misyonunu kapsamında; birey, aile ve toplum refahını artırmak amacıyla dezavantajlı kesimler öncelikli olmak üzere tüm toplumu hedefleyen katılımcı anlayışla, adil ve arz odaklı bütüncül sosyal politikalar üretmek, uygulamak ve izlemek hedefi doğrultusunda hazırlanan proje  İl Müdür Yardımcısı Erdoğan Kara, Sosyolog Erdal Tekin, Sosyolog Ahmet Uslu tarafından Trakya Kalkınma Ajansı’nın Tekirdağ’daki bulunan  Genel Merkezi’ne teslim edildi. (Savaş Eskici) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here