Prof. Dr. Aykaç; “Tüm öğrencilerimize başarılı bir yıl diliyorum”

9
* Prof. Dr. Aykaç; “Ülkemizin farklı yerlerinden ve yurt dışından üniversitemize gelen öğrencilerimizi sevgiyle bağrımıza basıyoruz” dedi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç, Kırklareli Üniversitesi’ni tercih eden öğrencilere yönelik mesaj yayımladı. Aykaç mesajında, LYS Sınavları’nın ardından Kırklareli Üniversitesi’ni tercih eden öğrencilerle üniversitenin daha da geliştiğini ve güçlendiğini belirtti.
Üniversite olarak zengin ve her alanda çeşitlenmiş fırsatları öğrencilere sunmak için çaba gösterdiklerini bildiren Aykaç şunları kaydetti:
"Her alanda sağladığımız gelişmeler ve ilerlemeler sonucunda kendinden daha emin ve standartları yüksek bir üniversite olarak yeni akademik yıla başlayacak öğrencilerimize başarılı bir yıl diliyorum. Üniversitemize yeni öğrencilerinde katılmasıyla daha da güçlendik. Ülkemizin farklı yerlerinden ve yurt dışından üniversitemize gelen öğrencilerimizi sevgiyle bağrımıza basıyoruz. Sizlere güzel bir gelecek fırsatı sunmak ve aynı zamanda ülkemiz için daha iyi bir gelecek inşa etmek için tüm paydaşlarımızla büyük bir gayretle çalışıyoruz.”
Aykaç, zenginleşen akademik kadrolarıyla öğrencilere, bilginin üretilmesinden yayılmasına ve uygulanmasına kadar dünya standartlarında bir eğitim hizmeti sunmaya çalıştıklarını vurguladı.
Akademik ve idari personelleriyle aile sıcaklığında bir ortam oluşturmaya çalıştıklarını aktaran Aykaç; "Üstün bir başarı göstererek Kırklareli Üniversitesi’ni seçtiğiniz için sizleri kutluyorum. Barış, hoşgörü ve kardeşliğin hakim olduğu huzur, başarı ve güzellikleri birlikte paylaşmayı diliyorum. Yeni akademik yılın hayırlı olmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı. (aa)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here