Polis’ten kaçarken, kaza yaptı

0
* Polis tarafından alkol muayenesi için emniyete davet edildiler, polisten kaçarak kendi kazalarına davetiye çıkardılar.
HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Demirköy İlçesi’nde bir ihbar üzerine polis tarafından iki kişi araçlarında kontrol edilirken, Emniyet yetkililerinden kaçarken kaza yaptılar.
Demirköy İğneada yönünden gelen araç Demirköy çıkışında Benzin İstasyonu’na doğru aşırı hızla geldi. Benzin istasyonu pompasına çarpmaktan ani bir firen ile son ada kurtuldu. Aşırı hız ve ani duruşu gören ve bu durumun sakıncalı olduğunu düşünen vatandaşlardan birisi az ileride olan Polis memuruna durumu anlattı. Hemen Benzin İstasyonu’na gelen polis araçtaki iki kişin evraklarını kontrol etmeye başladı. 
Sürücüsü erkek, diğer yolcu bayan olan iki kişiyi alkol muayenesi yapmak üzere karakola davet edildikleri sırada araca binerek hızla İğneada yönüne kaçtılar. Araç İğneada yönünde Demirköy çıkışında kaza yaptı.
Adları D. G. ve B. K. oldukları belirlenen kişiler ilk müdahalelerin ardından yaralı olarak 112 Servisi ile hastaneye sevk edildiler. (Gülcan Kutlu)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here