“Polislik meşakkatli olduğu kadar şerefli bir meslektir”

19
* Rütbe Takma Töreni’nde konuşan Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu, Polislik mesleğinin meşakkatli bir meslek olduğu kadar şerefli bir meslekte olduğunu kaydetti.

HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü’nde Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü 4. Sınıf Emniyet Müdürü Yaşar Dağlı, Koruma Şube Müdürü 4. Sınıf Emniyet Müdürü Yusuf Uylu ve İstihbarat Şube Müdürlüğü kadrosunda görevli bulunan Başkomiser Salih Döğenci için dün saat 14.00’de Terfi Töreni düzenlendi.
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü Eğitim Salonu’nda düzenlenen Terfi Töreni’ne; Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Amirler ve personel katıldı. Düzenlenen terfi töreninin açılış konuşmasını yapan İl Emniyet Müdürü Canbazoğlu, Polislik mesleğinin çok meşakkatli ve şerefli bir meslek olduğunu belirterek terfi almak için 3-4 sene beklendiğini belirtti. Canbazoğlu, terfi alanların hedeflerine ulaşması temennisinde bulunarak hepsini tek tek kutladı.
Daha sonra rütbe takma törenine geçildi. Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürü 4. Sınıf Emniyet Müdürü Yaşar Dağlı’nın rütbelerini Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu, Koruma Şube  Müdürü 4. Sınıf Emniyet Müdürü Yusuf Uylu’nun rütbelerini İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hüseyin Güncan, İstihbarat Şube Müdürlüğü kadrosunda görevli bulunan Başkomiser Salih Döğenci’nin rütbelerini de İl Emniyet Müdür Yardımcısı Abdurrahman Tosun taktı.(s)
 
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here