“Polis Haftası” etkinlikleri resim sergisiyle başladı

10
Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından 4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanmakta olan “Polis Haftası” kapsamında düzenlenen etkinlikler, resim sergisinin açılışının yapılması ile başladı.
HABER MERKEZİ
“Polis Haftası” etkinlikleri kapsamında, 4 Nisan 2012 Çarşamba günü saat 14.00’da Eski Gar Binası’nda resim sergisi açıldı.
Açılışa Kırklareli; Valisi Mustafa Yaman, Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, Kırklareli Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Aydın, Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu, Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü çeşitli birim amirleri, polis memurları ve birçok polis eşi katıldı. 
Kırklareli İl Emniyet Müdürü Mehmet Behzat Canbazoğlu, sergi açılışında yaptığı konuşmasında şunları söyledi;
“Teşkilatımızın 167. Kuruluş Yıldönümü etkinliklerimiz kapsamında bir resim sergisi düzenledik.
Çalışan meslektaşlarımızın, polis ailelerinin burada resimlerini sergiliyoruz. Amacımız, teşkilatımıza ve vatandaşlarımıza teşkilat mensuplarımızın bilinmeyen yönlerini göstermek. Bu vesile ile resim sergisine katılan tüm davetlilere teşekkür ediyorum.”
Vali Yaman, Başkan Çağlayan, Başsavcı Aydın ve Müdür Canbazoğlu, çalışmalarla ile ilgili İl Emniyet Müdürü’nün eşi Nurcan Canbazoğlu’ndan çeşitli bilgiler aldılar.
Sergi hafta sonuna kadar açık olacak. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here