Plaketi Hasan Ali Eren takdim etti, alkışlar Başkan Hacı’ya gitti.

20
Fen Bilimleri Dershaneleri’nin Trakya Şube Temsilcileri Kurucu Başkan Nazmi Arıkan’ın koordinatörlüğünde Tekirdağ Yelken Kulüpte bir teşekkür yemeği düzenledi. 
HABER MERKEZİ
Fen Bilimleri Dershaneleri’nin Trakya Şube Temsilcileri Kurucu Başkan Nazmi Arıkan’ın koordinatörlüğünde Tekirdağ Yelken Kulüpte bir teşekkür yemeği düzenledi. 
Yemeğe katkılarından dolayı Fen Bilimleri Dershaneleri’nin faaliyet gösterdiği bölgelerdeki CHP İl ve İlçe Başkanları ile Belediye Başkanları davet edildi. 
CHP Parti Meclisi üyesi ve İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt de katılım sağladığı yemeğe; Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Palabıyık, CHP Babaeski İlçe Başkanı Fikri Karaca, Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı’yı temsilen Meclis üyesi Hasan Ali Eren, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu temsilen Başkan Yardımcıları Fettah Aygün ve Mehmet Gider ve Bölge Belediye Başkanları katılım sağladılar.
Kurucu Başkan Nazmi Arıkan’ın açış konuşmasından sonra sırasıyla Büyükşehir Beldiye Başkanı Kadir Albayrak, CHP Parti Meclis Üyesi ve İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt birer konuşma yaptılar.
Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı adına Meclis üyesi Hasan Ali Eren Kurucu Başkan Nazmi Arıkan’a plaket takdim etti.Plaketi takdim etmeden önce kısa bir konuşma yapan Meclis üyesi Hasan Ali Eren; “Bendeniz Babaeski Belediye Meclis Üyesi Emekli Astsubay Hasan Ali Eren. 
Ortaçağdan kalma hayaller peşinde koşan bir eğitim sistemi içerisinde yıllardır Kurucu Başkanımız Nazmi Arıkan ve Yönetimindeki Fen Bilimleri Dershaneleri yönümüzü gösteren Kuzey yıldızı gibi parlamaktadır. Emek verdiğiniz, çağdaş bilgilerle donattığınız öğrencileriniz sizlere minnettardır. 
Size Trakya’nın parlayan siyasi yıldızı,21’inci yüzyıla rol model seçilen Babaeski Belediye Başkanımız Abdullah Hacı ve İlçe Halkı adına eğitime katkılarınızdan dolayı bu plaketi takdim ediyorum” şeklindeki konuşmasından sonra katılımcılardan yoğun alkış alan Hasan Ali Eren Plaket sunumu yapan tek katılımcı olarak dikkatleri üzerine topladı. 
Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak başta olmak üzere birçok katılımcıdan tebrik alan Hasan Ali Eren’in yanına kadar gelerek konuşmasını tebrik eden gecenin en önemli konuğu CHP Parti Meclisi Üyesi Kadir Gökmen Öğüt ;“Keşke bizim İstanbul Örgütü’nde de sizin gibi Emekli Astsubaylar olsa” diyerek beğenilerini belirtti. (Özkan Başaran)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.