Pınarhisarsporlu futbolculardan taraftarlarına bayram hediyesi

14
 
* Pınarhisarspor’un hâkimiyetinde geçen maçta sayısız gol fırsatından yararlanamayan Pınarhisarspor yinede maçtan 2-0 galip ayrılarak puanını 9’a yükseltti ve averajla 2. sıraya yükseldi. 
HABER MERKEZİ
Kırklareli 1. Amatör A Grubu’nda 21 Ekim 2012 Pazar günü saat 14.30’da Pınarhisar Çim Sahası’nda Pınarhisarspor-Hamitabatspor arasında oynanan maçı, Pınarhisarspor Selman ve Penaltıdan Uğur’un attığı gollerle 2-0 kazanarak geçen haftaki talihsiz mağlubiyeti unutturdu. Lider Çakıllıspor’un Sarıcaalispor’a 3-2 yenilmesiyle Çakıllıspor, Pınarhisarspor ve Hamitabatspor’un puanları 9 olarak eşitlendi.
Pınarhısarspor maça; Mert, Onur Yılmaz, Okan, Berk, Alp, Rüştü Onur, Uğur, Mert Ecer, Onur Kocadağ, Tolga ve Selman 11’i çıktı.
Maçın 2. yarısında Rüştü Onur’un yerine Aytaç, Onur Kocadağ’ın yerine Şenol ve Selman’ın yerine Enes oyuna girdi. Pınarhisarspor bu galibiyetle Yönetim Kurulu’na ve taraftarına bayram sevinci yaşattı. Pınarhisarspor Yönetimi de Hocalarına ve Futbolcularına galibiyetlerinden dolayı galibiyet pirimi ve birikmiş alacaklarını ödeyerek jest yaptı.
Pınarhisarspor Kulübü Başkanı Mesut Günozen galibiyetten duyduğu memnuniyeti dile getirerek takım hocalarını ve futbolcuları soyunma odasında tek tek tebrik etti ve kendilerine teşekkür etti. Rakiplerin puan kaybettiği bu haftada alınan 3 puanın çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Günözen; “En kısa zamanda hakkimiz olan liderliğe yükseleceğiz ve orada kalıcı olacağız. Hedefimiz gurubu lider bitirip Süper Amatör’e çıkmak. Taraftara ve kulübe yardımcı olanlara, sponsorlara teşekkür ediyorum.” (Savaş Eskici)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here