Pınarhisarspor kendine geliyor

6
Kırklareli Sanayispor : 1 -2 : Pınarhisarspor

* Kırklareli Amatör Süper Lig’in 9. haftasında 13 Aralık 2009 Pazar günü Kırklareli Sanayispor ile Pınarhisarspor karşı karşıya geldi. Pınarhisarspor Fatih ve Tolga’nın golleriyle maçı 2-1 kazandı.
Tarih Saat: 13 Aralık 2009 Pazar 14.00
STAT: Kırklareli Atatürk Stadyumu
HAKEMLER: Oktay Erdem, Kenan Gürsel, A. Emrah Pişkin
KIRKLARELİ SANAYİSPOR: Aykut, Ünal, Tugay, Samet, Şafak, Özgür, Enis, Alperen, Sercan, Tayfun, İbrahim
YEDEKLER: Orhan, İbrahim, Yusuf, Ercan, Umut, Gökhan
TEKNİK DİREKTÖR: Tezer Zinet
PINARHİSARSPOR: Uğur, Serkan, Can, Mesut, Tolga, Ünal, Emrah, Şafak, Fatih, Nazmi, Erçin
YEDEKLER: Zekeriya, Hüseyin, Orçun, Okan, Caner, Hüseyin, Enes
TEKNİK DİREKTÖR: Yusuf Şişkolar
SARI KARTLAR: Tugay, Tayfun, İbrahim (K.eli Sanayispor) Emrah (Pınarhisarspor)
GOLLER: Samet (Sanayispor) Fatih, Tolga(Pınarhisarspor)
HABER MERKEZİ
Kırklareli Amatör Süper Lig’in 9. haftasında 13 Aralık 2009 Pazar günü Kırklareli Sanayispor kendi evinde Pınarhisarspor’u konuk etti. Havanın soğuk olması nedeniyle maça ilgi pek gösterilmedi. Nitekim yaklaşık yetmiş beş spor sever bu maçı takip etti.
Maça Pınarhisarspor çok etkili başladı. Ataklarının meyvesini de 16. dakikada Fatih’in attığı gol ile aldı. Bu dakikadan sonra K.eli Sanayispor toparlanır gibi olsa da Pınarhisarspor hâkimiyeti bırakmadı. İlk yarı başka gol sesi çıkmadı ve 1-0 Pınarhisarspor üstünlüğü ile sona erdi.
İkinci yarı ise sahada adeta bambaşka bir Sanayispor vardı. Hâkimiyeti ele geçiren Sanayispor Alperen, Sercan ile net fırsatlar yakaladı. Ataklarını sıklaştıran Sanayispor golü 72. dakikada Samet’in ayağından buldu. Sanayispor 2. gol arayışlarını sürdürürken Pınarhisarspor sol kanattan Tolga ile kontra atağa çıktı. Tolga kendi götürdüğü topta kaleci Aykut’un hatalı açılmasını değerlendirerek Aykut’un üstünden çok güzel bir aşırtma vuruşla skoru 2-1 yaptı. Bu golden sonra Sanayispor atak üstüne atak yapsada Pınarhisarspor yaptığı etkili savunma ile maçı kazanmasını bildi. Bu sonuçla Kırklareli Sanayispor 11 puanda kalırken Pınarhisarspor puanını 13’e yükseltti.(dy)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here