Pınarhisarspor ilk Hazırlık maçında İstasyonspor’u 5-4 yendi

19
Geçen sezon Şampiyon olarak Süper Amatör lige yükselen Pınarhisarspor, yeni sezon için ilk hazırlık maçını 1.Amatör lig takımlarından  Lüleburgaz İstasyonspor’la yaptı. 
HABER MERKEZİ
Geçen sezon Şampiyon olarak Süper Amatör lige yükselen Pınarhisarspor, yeni sezon için ilk hazırlık maçını 1.Amatör lig takımlarından  Lüleburgaz İstasyonspor’la yaptı.  
Karşılaşmada Pınarhisarspor’un  gollerini, 27.dakikada Ferdi,36 ve 44. Dakikada Onur, 52.dakikada Selman ve 58.dakikada Alp kaydetti.
Konuk ekip İstanyonspor’un gollerini ise 5. Ve 78.dakikada Fatih, 17.dakikada Yasin, 88.dakikada Hakan kaydetti. 
Rakibi karşısında 2-0 Mağlup duruma düşen Pınarhisarspor 52. Dakikada 4-2 öne geçmesine rağmen defansta yaptığı hatalarla kalesinde 2 gol daha gördü. 58. Dakikada bulduğu golle maçı 5-4 kazanan Pınarhisarspor’un  henüz lige hazır olmadığı gözlendi.
Bir alt kümede ki İstasyonspor kalesinde 5 gol görmesine rağmen hırsı ve mücadeleyi elden bırakmayan futbol anlayışı  ile liginde başarılı olacağının sinyallerini verdi.
Pınarhisarspor Kulüp Başkanı Mesut Günözen, takımda Ergüyetenekli futbolcuların bulunduğunu, yeni transferlerin de takıma uyum sağlamasıyla kısa zamanda form tutacaklarını  ve lige hazır hale geleceklerini söyledi.  
Başkan Günözen geçen sezon Şampiyon olarak Süper Amatör Kümeye yükseldiklerini, maddi destek sağlanırsa, bu yılda Şampiyon olarak Bal ligine çıkabileceklerini belirtti.
Hakemler: Utku Akdeniz (5)  Utkucan Düvencioğlu (5)  M uhammed Aydın  (5)
Pınarhisarspor: Emre (3), Onur (5) , Ahmet (4),  (Dk. 50 Enes (5)),  Okan (4), K.Uğur (4), Kaan (4), Tolga (5), Mert (4),  Onur Kocadağ  (5), Ferdi (5),  (Dk.46 Salman (5)),  Alp (5)
Lüleburgaz İstasyonspor:  Özgür (3)  Hüseyin (4) Tansel (4) Hakan(5) Serkan (4) Ergün (4) Fatih (5) Yasin (5) Serdar (4) K.Fatih(4) Oğuz (4)
Antrenör :  Mehmet Çekiç  (4)
Pınarhisarspor yeni  sezon açılışını 15 Eylül Pazar günü saat 16.30’da Pınarhisar stadında yapacak. Saat 17.00’de Bal ligi takımlarından Çerkezköyspor’la ikinci hazırlık maçını yapacak olan  Pınarhisarspor, yeni sezona merhaba diyecek.(Faruk Ceylan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here