Pınarhisar’da bayramlaşma Ali Özer Parkı’ndaydı

14
Kırklareli’nin Pınarhisar İlçesi protokolünün bayramlaşma programı 08 Ağustos 2013 Perşembe günü saat 11.30’da Ali Özer Parkı’nda gerçekleştirildi.


HABER MERKEZİ
Kırklareli’nin Pınarhisar İlçesi protokolünün bayramlaşma programı 08 Ağustos 2013 Perşembe günü saat 11.30’da Ali Özer Parkı’nda gerçekleştirildi. Pınarhisar Kaymakamlığından, Iğdır Vali Yardımcılığı’na atanan Mevlüt Özmen, Pınarhisar’da son Bayram Kutlaması’na katıldı. Protokolün Bayramlaşmasından sonra Protokole Ali Özer Parkı’nda ikramda bulunuldu.
Son kez Pınarhisar Kaymakamı olarak Bayramlaşma Töreni’ne katılan Mevlüt Özmen, Trakya’lı olmadığı halde bir Trakya aşığı olduğunu belirterek; “2007 yılında stajımı Pınarhisar’da yaptım. Sonra Pınarhisar’a Kaymakam olarak atandım. Trakya toprağını ve bu toprağın insanını çok sevdim. Trakya benim için sadece beğenip taktir ettiğim değil, sevdalı olduğum bir yer. Trakya’yı ve onun mükemmel insanlarını hiç unutmayacağım” dedi.
Iğdır Vali Yardımcılığı görevine atanan Mevlüt Özmen, Basın olarak, sürekli destek gördüğünü belirttiği Gazetemizin de kendisinde özel bir yeri olduğunu söyleyen Özmen, tüm Yeşilyurt Gazetesi çalışanlarının da Bayramını kutladı. (Faruk Ceylan)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here