Pınarhisar MYO’da Muharrem Ayı Etkinliği Düzenlendi

8
Kırklareli Üniversitesi Pınarhisar Meslek Yüksekokulu’nda aşure günü etkinliği gerçekleştirildi.
Pınarhisar MYO bahçesinde düzenlenen aşure günü programına; Kırklareli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent Şengörür, Pınarhisar Kaymakamı Cemal Demiryürek, Pınarhisar MYO Müdürü Doç. Dr. Bahtiyar Dursun, Pınarhisar Müftüsü Abdullah Kara, Pınarhisar Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tosun, Yüksekokul akademik ve idari personeli ile öğrenciler katıldı.
Muharrem Ayı gelenekleri arasında yer alan etkinlikte Yüksekokul personeli tarafından hazırlanan kazanlar dolusu aşure, Pınarhisar MYO Bilgi Yönetimi Programı öğrencilerinin de yardımlarıyla tüm öğrenci ve öğretim elemanları ile misafirlere ikram edildi.
Etkinlikle ilgili açıklamada bulunan Pınarhisar MYO Müdürü Doç. Dr. Bahtiyar Dursun, güz dönemi ara sınav haftasına rastlayan etkinlik ile akademik, idari personel ve öğrencilerle moral depolamayı amaçladıklarını ifade etti. Doç. Dr. Dursun aşure günü etkinliği vesilesiyle bir araya gelen Pınarhisar MYO ailesine ve yalnız bırakmayan tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.   
Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent Şengörürise bu tür programların birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamının tesis edilmesinde büyük katkıları olduğunu söyleyerek, etkinliğe gösterilen ilgiden dolayı tüm katılımcılara teşekkür etti.(Derya Atkoşan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here