Pınarhisar, MHP Belediye Başkan Aday Adayı Çalık’ı bağrına bastı

8
Çalık, Belediye Başkanlığı Aday adaylığını Belediye binası önünde açıkladı
HABER MERKEZİ
Pınarhisarlı İşadamı Hüseyin Çalık, (MHP) Milliyetçi Hareket Partisinden  Belediye Başkan Aday adayı olduğunu Pınarhisar Belediye Başkanlığı binasının önünde açıkladı. 
Hüseyin Çalık, Pınarhisar Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ümit Çalık’la birlikte Belediye binası önündeki açıklamasında şunları söyledi; “ Pınarhisar Belediye Başkanlığı için Aday adaylığı müracaatında bulundum. Adaylığım kesinleşirse seçimlerde Belediye Başkanlığını kazanmak için iddialıyım. Aday olup, Belediye Başkanlığını kazandığım taktirde Pınarhisar’ı Kırklareli İlçelerinin en gelişmiş, en iyi hizmet alan ilçesi haline getireceğim. İş istihdamı sağlayararak İş bulma umudu ile Pınarhisar’dan göç etmek zorunda kalan gençlerimizin İlçemizde kalmasını sağlayacağım. 
Pınarhisarspor içinde bir sürprizim var. Belediye Başkanı olursam Pınahisarspor’un Profesyonel lige yükselmesi için hazırladığımız projeyi hayata geçireceğiz. 
MHP Belediyeciliği ile buluşacak olan Pınarhisar insanı  aldığı hizmetten memnun, yüzleri gülen insanlar haline gelecektir.” dedi. 
Aday adaylığını açıklayan Hüseyin Çalık, MHP’si (MYK) Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Karakoç, MHP MYK üyesi Musa Küçük, MHP Pınarhisar İlçe Başkanı Ümit Çalık, MHP Kaynarca Belediye Başkan Adayı Serdar Dalfidan, Demirköy MHP İlçe Başkanı Erol Akıncı, Vize MHP İlçe Başkanı Sedat Balkım Kaynarca MHP Belde Başkanı Önder Seyran, Pınarhisarspor Kulüp Başkanı Mesut Günözen’le birlikte esnaf ziyaretinde bulundu. Pınarhisar esnafı MHP Belediye Başkan Aday adayı Çalık’a büyük destek verdi.  MHP Aday adayı Hüseyin Çalık, ziyaret ettiği  her iş yerinde kucaklanarak karşılandı. 
Esnaf ziyaretinde büyük bir sevgi ile karşılanan Hüseyin Çalık, Pınarhisarlıların kendisine gösterdiği bu büyük teveccühden ziyadesi ile memnun olduğunu, Pınarhisarlıların sevgisine layık olmak için çok çalışacağını, Pınarhisar’ı örnek İlçe haline getirecek projelerini hayata geçirmek için gece gündüz demeden çalışacağı sözünü verdi.
İlçe Başkanı Ümit Çalık’da Pınarhisar’da 40 yıldır ticaretle uğraşan Aday adaylarının herkes tarafından çok iyi tanınıp sevildiğini, Adaylığı kesinleştiğinde Belediye Başkanlığının en kuvvetli adayı olduğunu söyledi. 
MHP İlçe Başkanı Çalık; “ Aday adayımız Hüseyin Çalık, Pınarhisar’ın yakınen tanıdığı, sevdiği, dürüst bir iş adamıdır. Bir Ticaret erbabı olarak, Tüccarın, esnafın, Pınarhisar halkının sorunlarını iyi bilen, çözümlerini de projelendirmiş bir insandır. Yol,asfalt,kilit taşı yapmak Belediyelerin asli görevidir. Esas olan  İlçemizin, gelişmesi, büyümesi ve modern hizmetleri alması ile ilgili projelerin hayata geçirilmesidir. 
İlçede en fazla sıkıntısı çekilen işsizliktir. Gençlerimiz iş bulabilmek için Pınarhisar’dan göç etmektedir. Göçün engellenmesi, gençlerimizin İlçelerini terk etmek zorunda kalmaması için hazırladığımız basit ama iş imkanı sağlayan projelerimizi hayata geçirerek bu önemli sorunu da çözeceğiz.” dedi.  
Başkan Ümit Çalık, Pınarhisarspor içinde mükemmel bir proje hazırladıklarını, bu proje çerçevesinde, Pınarhisarspor’u profesyonel lige çıkaracak finansmanın hazır olduğunu, Belediye Başkanlığını kazandıkları gibi bu finans kaynağına işlerlik kazandıracaklarını ifade etti. (Faruk Ceylan-Erdoğan Şendir)
   

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here