Pınarhisar Kaymakamlığı’ndan Türk Halk Müziği Konseri

12
Kültürel ve Sosyal etkinlikleri ile Kırklareli’nin Pınarhisar İlçesinin adını Ülkemizin dört yanına duyuran, 7/24 mantığı ile çalışan ve Halkın büyük sevgisini kazanan Kaymakam Mevlüt Özmen…
HABER MERKEZİ
Kültürel ve Sosyal etkinlikleri ile Kırklareli’nin Pınarhisar İlçesinin adını Ülkemizin dört yanına duyuran, 7/24 mantığı ile çalışan ve Halkın büyük sevgisini kazanan Kaymakam Mevlüt Özmen bu defada Pınarhisar’lılara Türk Halk Müziği ziyafeti çekmek için 03 Mayıs 2013 Cuma akşamı saat: 21.00’de, Pınarhisar Belediye Kapalı Düğün Salonu’nda İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Kent Orkestrası tarafından verilecek bir konser sürprizi hazırladı. 
Pınarhisar Kaymakamlığınca kısa bir süre önce düzenlenen Türk Sanat Müziği konseri Pınarhisar’lılarca büyük ilgi görmüş ve konser salonunda boş koltuk kalmamıştı. 
Konsere herkesin davetli olduğunu belirten Kaymakam Mevlüt Özmen,  hazırlanan davetiyede “Pınarhisar kaymakamlığı olarak düzenlediğimiz Türk Halk Müziği konserinde sizleri aramızda görmek bizleri onurlandıracaktır”  Diyerek Pınarhisar’lılara konser çağrısında bulundu. (Faruk Ceylan)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here