PERT olan otomobilden burnu kanamadan çıktı

626
“Geçmiş olsun Müdürüm”
* Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Edirne İl Müdür Yardımcısı İbrahim Güven’in otomobiline TIR çarptı! Hurdaya dönerek pert olan araçtan burnu kanamadan çıkan Güven, büyük ŞOK yaşadı!
Şenol Goncagül
Edirne’ye bağlı Havsa İlçesi çevre yolundaki Trafik Işıkları’nda Kırmızı Işık’ta duran İbrahim Güven’in kullandığı otomobile, arkadan gelmekte olan ve frenleri tutmayan TIR çarptı.
* Araç pert oldu
Arkadan gelerek, İbrahim Güven’in otomobiline çarpan TIR, otomobilin büyük hasar görmesine sebep oldu. Hurdaya dönen araç PERT oldu. Otomobilin içinde bulunan İbrahim Güven ise, şans eseri kazayı burnu bile kanamadan atlattı.
* “Verilmiş sadakamız varmış”
Trafik kazası sonrasında görüştüğümüz İbrahim Güven; “Ani bir şok yaşadım. Allah’tanki, verilmiş sadakamız varmış. Burnum bile kanamadan kazayı atlattım. Büyük geçmiş olsun” dedi.
* Yeşilyurt Gazetesi’ne yabancı değil
Kırklarelili olan İbrahim Güven, uzun yıllar önce Yeşilyurt Gazetesi’nde de yazarlık yapmıştı. Lüleburgaz (SSK) Hastanesi’nde uzun süre Hastane Müdürlüğü yapan Güven, özellikle hayırseverlerin bağışlarını da çekerek, önemli hizmetlere imzasını atmış ve başarılı bir idareci olarak tanınmıştı. Güven, uzun bir zamandan beridir de SGK Edirne İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyor. Yeşilyurt Gazetesi olarak ta; İbrahim Güven’e geçmiş olsun dileğinde bulunuyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here